ZduneX25

Mi 9 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??
Instaluj Xiaomi.eu

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, simcold napisał:

Instaluj Xiaomi.eu

Chciałbym zostać jednak przy globalu... Tylko skąd te opóźnienia z softami na flagowy telefon... 

Ja do kopiowania zdjęć podłączam pendrive 64gb usb 3.0 przez przejściówkę usb-c na usb3.0 i leci bardzo dobrze. Na dysk sieciowy po WiFi leci mi tak około 18 mega, też spoko. Po kablu nie kopiuję ;)

1 godzinę temu, Wako1986 napisał:

Chciałbym zostać jednak przy globalu... Tylko skąd te opóźnienia z softami na flagowy telefon... 

Xiaomi już tak ma. Nie oczekuj za 1/3 ceny flagowca wsparcia jak na topowych modelach.

Xiaomi już tak ma. Nie oczekuj za 1/3 ceny flagowca wsparcia jak na topowych modelach.
Na szczęście wsparcie xiaomi.eu jest lepsze od topowych

• Like 1

Niestety tylko pod względem cyferek mogę przyznać Ci rację.

Zobacz jakie aplikacje mają uprawnienia do zmiany ustawień systemowych. Raczej nie powinno zbyt dużo takich być u mnie na cały telefon 7 sztuk raptem.

Jeśli miałeś na myśli panel sterowania > zdarzanie aplikacjami > uprawnienia > inne uprawnienia > uprawnienia to mam tam 9 aplikacji ale wszystkie maja nadane "odmów"

Jeśli miałeś na myśli panel sterowania > zdarzanie aplikacjami > uprawnienia > inne uprawnienia > uprawnienia to mam tam 9 aplikacji ale wszystkie maja nadane "odmów"
U mnie właśnie pomogło. 2 apki miały uprawieniea

Nowa aktualizacja przez ota się pojawiłab7d2b832293943b967b92124d986c5bc.jpg

Od wersji 9.9.27 po odblokowaniu telefonu ekran powoli zwiększa jasność. Z najniższej jasności do tej, która mam aktualnie ustawioną. Ma ktoś podobny problem?

Sądząc po numerku to 9.9.27 to jakaś beta? Tam różne krzaczki mogą być, poczekaj do kolejnego tygodnia to pewnie poprawią a coś nowego zepsują.

Nie patrz na to. Jeśli telefon dużo leży, to udział systemu będzie większy, jak przez 90% czasu masz włączony ekran i używasz aplikacji to system ma mały udział. Wniosek jest prosty - nie oznacza to nic konkretnego.

Witam, pytanie do posiadaczy o diodę LED - czy działają powiadomienia LED z aplikacji innych niż systemowe? Dokładnie chodzi mi o np. outloook...

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tak, z tego co widzę to działa z wszystkim czemu nadasz uprawnienia do LED. Akurat z Outlook nie korzystam, ale powinno być tak samo.

Działa ze wszystkim, tylko jak powiedział mój poprzednik musisz przyznać aplikacji dostęp do diody

Witam mam taki problem podczas rozmów nie wygasza mi się ekran . Grzebałem w telefonie czy tms jakaś opcja ale nie znalazłem nic oddać telefon na gwarancję z góry dziękuję i przepraszam jeśli nie w tym.temacie

Zanim oddasz na gwarancję to jeszcze zdejmij szkło/folię ochronną. Często potrafią zmylić czujnik, szczególnie jak są grube, lub z nieprzezroczystą obwódką.

Zdaje się mi9 ma czujnik światła trochę niżej pod ekranem niż inne telefony więc jak się go nie przyklei bardziej do mordki to nie zgaśnie.

Jestem na miui 9.8.1 i mam probem z aplikacją pliki - za każdym razem wykłada mi się i nie mogę z jej poziomu otworzyć żadnych plików - np jeżeli chcę otworzyć zapisane na pamięci wewnętrznej zdjęcie to mam taki błąd:

Screenshot_2019-10-18-09-07-18-304_com_miui.bugreport.thumb.png.49a3dfd18d18e48c0cb74d6fd8c0924f.png

Z góry dzięki za pomoc

EDIT: Nieaktualne - wyłączyłem aplikację Galeria :P

Edited by krzygaj

1 godzinę temu, Adasiek74 napisał:

Czy u was też po resecie telefonu tapeta blokady zmienia się na fabryczna? 

Usuń aplikację codzienne tapety ekranu blokady.

• Thanks 1

wyapalił mi się AMOLED? proszę was o pomoc, zainstalujcie apkke oled tools lub display tester i powiedzcie czy coś tam widzicie podobnego u siebie

20191021_082606.jpg

Nic takiego nie mam. Czarny to czarny, bez przebarwień. Radzę oddać na rękojmię a nie na reklamację. 

Jeszcze mam pytanko czy na TWRP ...42 działa deszyfrowanie partycji Data w Andku Q?