Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Mi9 jest za duży na kratkę, przerabiałem i nie polecam. Zastawia cały nawiew i zamiast się powietrze dobrze rozchodzić to albo wieje po łapach na kierownicy albo po nogach. Akurat uchwyt niemagnetyczny, także co do indukcji to nie wiem, choć zakładam że problemy mogą być - jedno i drugiej magnetyzm.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pompka500 napisał:

 teraz popularne są uchwyty magnetyczne zaczepiane na kratce wentylacyjnej

Jak płytkę nakleisz w miejscu cewki to w ładowaniu bezprzewodowym będzie przeszkadzać. Są takie z płytką w kształcie litery U i z funkcją ładowania bezprzewodowego. Ale osobiście na kratkę polecam grawitacyjny, bo nie trzeba niczego do tel. przyklejać i pasuje praktycznie do każdego, np. taki: https://www.fostertechnologies.pl/pl/p/Baseus-Mini-Uchwyt-grawitacyjny-na-kratke-SUYL-G0S/2646

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karls napisał:

Mi9 jest za duży na kratkę, przerabiałem i nie polecam. 

A co Ty gadasz. Albo nie umiesz ustawić albo masz jakieś dziwne kratki :P 
U mnie jak odpalam nawigacje to zawsze jedzie w kratce i nie czuć żadnego dziwnego rozbijania się powietrza ani nic o czym piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Karls napisał:

Może zależy od auta. Najbardziej to czuć na lato, jak się klimę podkręci. No i co do kratek to jeszcze jedna uwaga - to jest rozwiązanie tylko na lato. Dogrzewanie telefonu na zimę, to szybka droga do zajechania baterii.

Ale wiesz że można zamykać kratkę w którą jest zamontowany uchwyt z telefonem? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma w swoim badziewiu automagiczną klimę i można odciąć kratkę na której wisi smarkfon... 

https://www.lightinthebox.com/pl/p/cwxuan-szybka-ladowarka-ladowarka-bezprzewodowa-bezprzewodowe-ladowarki-samochodowe-ladowarka-usb-usb-ladowarka-bezprzewodowa-qi-1-a-dc-12v-dc-5v-na_p7339254.html - takie coś ma... Ładuje bezprzewodowo i nie jest magnetyczne... I MiMax3 też w to wchodzi i nie chce z nim dopaść od nawiewu... Tylko dla maksa odłączam ładowanie. Będę miał okazję na dniach to zrobię zdjątko... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym posiadaczem mi9, o co chodzi z tym 'starym softem"? Poprawki zabezpieczen z czerwca? W mi mix 2s miałem dużo nowszy soft, podobno większość urządzeń ma już powiadomienia a na mi9 mi znikają.... Czy tylko u mnie nie wyszukuje nic nowszego jak 10.2.13.0??
Instaluj Xiaomi.eu

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...