Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 23.09.2019 o 22:48, kubinj0 napisał:

Od kilku dni w moim mi9 włącza się aparat. Co dziwne, zauważyłem to tylko podczas jazdy samochodem. Aparat włącza się sam co kilka sekund. Telefon leży obok na fotelu, nie możliwe aby coś się samo wciskało. Wie ktoś co może być problemem?

Problem nie ustąpił. Zauważyłem natomiast, że występuje wtedy, kiedy jest bardzo słaby zasięg sieci. Czy ma może ktoś jakiś pomysł, co może być przyczyną problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby zasięg jest problemem. Ja natomiast zauważyłem, że mi9 ma dużo lepszy zasięg od innych telefonów. Tzn będąc u rodziców ja pogadam z ludźmi a tata  na P20, mama na redmi 4x, siotra mi5s, szwagier iphone SE  mają szarpaną rozmowę a ja gadam. NIe wnikam czy mi wypala mózg czy zjada szybciej baterię. Przynajmniej pogadam :) Obstawiam, że nasze radia w mi9 mają inaczej ustawione zarządzanie energią i dzięki temu mamy lepszy sygnał kosztem baterii. Co nei zmienia faktu, że każdy fon przy słabym zasięgu zjada więcej energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu jest gładkie,
- brak automatycznej jasności
- brak autoobracania
- nie działa kompas
- po czasie wywala gmail
- 5 raz mi się wysypał system , pomaga tylko format data i instalacja na czysto
Gmaila nie sprawdzałem ale działa mi wszystko z podanych

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że płynne przewijanie, odczucia są takie jakby było bardziej płynniejsze niż w miui10
 
[mention=1895]simcold[/mention]  jakim cudem działa, Ci jasność i obracanie i kompas skoro innym nie działa? 
Autobracanie ekranu normalnie. No obraca. Kompas no wskazuje zgodnie z zegarkiem pace. Autojasnosci się zmienia bo przykrywam czujnik

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie, że płynne przewijanie, odczucia są takie jakby było bardziej płynniejsze niż w miui10

 

[mention=1895]simcold[/mention]  jakim cudem działa, Ci jasność i obracanie i kompas skoro innym nie działa? 

Mnie normalnie to wszystko działa, obracanie, kompas i czujnik. Na Mi 9 rzecz jasna.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...