Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie jak jest "Gwarancja Sprzedawcy" to robią u siebie. Jak jest po prostu "Gwarancja" i jest dopisek, że polska dystrybucja to w CCS robią. Mają i takie i takie dystrybucję więc trzeba dokładnie czytać co przy danej partii napisali. Nic pewniejszego w tych pieniądzach nie znajdziesz, ci przynajmniej mają normalne stacjonarne sklepy gdzie można przyjść i w razie czego zareklamować sprzęt. Jak chcesz mieć 100% pewności to kup za 1900 w X-kom i tyle.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zaktualizowałem TWRP i działa bez problemu na P. Xiaomi.eu 9.8.1. 
Ok. Dziękuję. Ja już też po aktualizacji twrp. Oczywiście na pie działa.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

U mnie to zawieszało launchera przy uruchamianiu tel. Na 10x, 3x startował, a że mam włączony codziennie o 6 rano reboot to słabo to wypadało.

Mam wersję Q z 15go sierpnia.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Warto instalować rom oparty na Q? Coś Tobie nie działa? Zadowolony jesteś?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie działa wszystko. Wersja mocno testowa. Bateria na minus na pewno. Działa jakby szybciej niż 9 android. Root bez problemu. Titanium backup nie działa, iko nie działa, ewlink nie działa, olx nie działa ale to wina apek nie systemu. Gpay działa ale PKO BP nie działa z gpay ;)

Czasami launcher nie startuje. Aod ma więcej ustawień. Sieć i WiFi działa bez zmian.

Dziś np nie używałem yt a mam w statystykach max użycie. Restartów brak. Instalowałem z czyszczeniem wszystkiego.

Na xiaomi.eu jest cały temat o bugach ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu z tym Q , bo nie działa sporo a na Pie juz nam softu .eu nikt nie zrobi i nie będzie choćby nowych łatek bezpieczeństwa  
Tak już Xiaomi.eu działa. Dlatego ja je porzuciłem na rzecz globala, aż tak mi nie zależy na pościgu za nowościami. Nic mi się nie stanie jak jeszcze poczekam ten miesiąc czy dwa na oficjalne Q, a przynajmniej kluczowy funkcję działają jak trzeba ;).

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, mogli by te ikony powiadomień ogarnąć. No ale ten jeden brak za cenę tylu problemów? Nie wiem czy to gra warta świeczki. Już kiedyś o tym pisałem. - Xiaomi.eu było by fajnym systemem, gdyby go wydawali np. co drugi tydzień ale skupili się w tym czasie na samodzielnym łataniu bugów zamiast tylko czekać na poprawki w oficjalnej becie.

Wysłane z mojego MI 9 -> Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spróbowałem z innego konta na innym nr i mailu odblokować bootloader w swoim Mi 9, wcześniej miałem 720h oczekiwania (kuuur... miesiąc ). Dobrze rozumiem, teraz mam 168h (tydzień)? Da się po tym czasie odblokować już bez problemu i nie będzie niespodzianek?

Dziwne to bo wygląda na to, jakby ten czas oczekiwania był przyznawany losowo 822c5a2fcdc6c22c4f0079eab0a2abb7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie losowo a jak widać ilość czasu proporcjonalna do ilości telefonów i do konta
Sugerujesz, że skoro miałem przypisane dwa urządzenia do konta siajomi to stąd się wziął czas oczekiwania 720h? Niedobre siajomi, prawie znielubiłem ich za to a Redmi Note 7 odblokowałem od razu za pierwszym razem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie). Jak się "do chol...ry" wyłącza mi 9? Lewy przycisk - włącza się asystent gogle, prawy przycisk - również, a głośności to głośności... Co za banał... Wkurza mnie ten asystent... Na razie w ustawieniach znalazłem jak go wyłączyć z lewego przycisku. No, ale teraz jest nie aktywny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...