Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapisać się do bety oficjalnego oprogramowania?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Nie trzeba się zapisywać, wystarczy ściągnąć paczkę z dopiskiem dev i odpalić przez aktualizacje.

Pamiętaj, że wersja deweloperska nie pozwala na użycie Google Pay.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się zapisywać, wystarczy ściągnąć paczkę z dopiskiem dev i odpalić przez aktualizacje.

 

Pamiętaj, że wersja deweloperska nie pozwala na użycie Google Pay.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

Po pobraniu global beta można potem spowrotem wrócić na zwykłego globala?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu napiszę mam global i takie pytanko. Gdy dostanę jakieś powiadomienie pojawi się(na ekranie blokady) na chwilę i zaraz  znika, tak samo nie ma cały czas zegara. Chodzi mi o tryb telefonu tam gdzie wyświetla, odcisk palca. Na mi8 zegar cały czas mi się wyświetla i do tego się przyzwyczaiłem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu napiszę mam global i takie pytanko. Gdy dostanę jakieś powiadomienie pojawi się(na ekranie blokady) na chwilę i zaraz  znika, tak samo nie ma cały czas zegara. Chodzi mi o tryb telefonu tam gdzie wyświetla, odcisk palca. Na mi8 zegar cały czas mi się wyświetla i do tego się przyzwyczaiłem....
Chodzi Ci o always on display?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje które działają z AOD:

Na xiaomi.eu: Instagram, BlackBerry Hub, Wiadomości Google, Lista zadań Google, Hangouts, KakaoTalk, Outlook, Skype (wszystkie wersje, bo są widzę 3), Snapchat, Tapatalk, Telegram, Telegram X, Viber, VKontakte, WhatsApp (zwykły i Business), WeChat, QQ, Messenger, LINE, Gmail, domyślna apka Poczty, domyślny Kalendarz, Kalendarz Google, SMS, Telefon. (pogrubione - także na Globalu).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacje które działają z AOD:
Na xiaomi.eu: Instagram, BlackBerry Hub, Wiadomości Google, Lista zadań Google, Hangouts, KakaoTalk, Outlook, Skype (wszystkie wersje, bo są widzę 3), Snapchat, Tapatalk, Telegram, Telegram X, Viber, VKontakte, WhatsApp (zwykły i Business), WeChat, QQ, Messenger, LINE, Gmail, domyślna apka Poczty, domyślny Kalendarz, Kalendarz Google, SMS, Telefon. (pogrubione - także na Globalu).
Powiadomienia typu twitter, yt, fb nie będą działać na globalu?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo robisz tylko w drugą stronę. Tylko pamiętaj że za każdym razem tracisz dane w telefonie
 
https://en.miui.com/getrom.php?m=yes&mobile=2
 
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
I normalnie to instalować w zakładce aktualizacje w ustawieniach?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam kilka pytań. Wczoraj przeszedłem na miui.eu na xiaomi mi 9 , zainstalowałem najnowszy soft 9.5.30.

1. Jak włączyć opcje programistyczne? Chcę ustawić szybkość animacji na x 0.5. 

2. Czy po instalacji nowego softu robicie wipe cache/dalvik cache? 

3. Czy gdzieś znajdę taka opcje, że po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwija się pasek powiadomień? Miałem taką opcję w oneplus 5t i bardzo mi tego brakuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam
Mam kilka pytań. Wczoraj przeszedłem na miui.eu na xiaomi mi 9 , zainstalowałem najnowszy soft 9.5.30.
1. Jak włączyć opcje programistyczne? Chcę ustawić szybkość animacji na x 0.5. 
2. Czy po instalacji nowego softu robicie wipe cache/dalvik cache? 
3. Czy gdzieś znajdę taka opcje, że po przytrzymaniu przycisku wstecz rozwija się pasek powiadomień? Miałem taką opcję w oneplus 5t i bardzo mi tego brakuje


1.Kliknij chyba 9 razy na wersję miui w info o telefonie i się wlaczy
2. Tak zawsze robię
3. Używasz przycisków ekranowych?

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://en.miui.com/download-361.html - ja widzę jedną betę do mi9... 

Zastanawiam się tylko, po co Kolega chce zmienić tą stabilną jaką ma, skoro czytanie ze zrozumieniem szwankuje i znalezienie tego co podają mu na tacy go przerasta... 

Ja na jego miejscu zadałbym sobie pytanie: "po co? I dlaczego chcę się unieszczęśliwiać na siłę?"... 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JamCiTo napisał:

https://en.miui.com/download-361.html - ja widzę jedną betę do mi9... 

Zastanawiam się tylko, po co Kolega chce zmienić tą stabilną jaką ma, skoro czytanie ze zrozumieniem szwankuje i znalezienie tego co podają mu na tacy go przerasta... 

Ja na jego miejscu zadałbym sobie pytanie: "po co? I dlaczego chcę się unieszczęśliwiać na siłę?"... 

Nie każdy jest tak wspaniały. Są inni którzy nie tylko koncentrują się na wiedzy o smartfonie. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Zapomniałem zaspokoić ciekawość kolegi.

 

Chciałem mieć powiadomienia, ale moja wiedza jest bardzo słaba.

Edytowane przez user5624
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...