Skocz do zawartości

MI 9 pytania ogólne - wątek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. W sumie telefon mam drugi dzień. W końcu wróciłem! Jejku trochę czasu minęło. Tęskniłem za moim Redmi Note 2 w którym mogłem grzebać ile chciałem i psuć jak chciałem i nic się nie działo. Jestem na wydaje mi się najnowszym globalu ale póki co nie dostrzegam błędów w działaniu. Jeżeli powinienem się jakimkolwiek zainteresować to powiedzcie zwrócę na nie uwagę. Może w najbliższym czasie wskoczę na MiuiPolska :). Ogólnie jak waszym zdaniem 9 wypada w porównaniu do 9T bo trochę gryzę się w rękę.. Jack i stereo trochę przekonują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartos38 napisał:

Mam pytanie czy może ktoś potwierdzić czy można wgrać wersje EEA v10.2,24.0 na rom xiaomi.eu wersja 9.5.30 Miflashem i zablokować bootloader muszę oddać telefon do serwisu i nie wiem czy mogę spokojnie wrócić do pierwotnego romu EEA

Tak oczywiście.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy to normalne, że nie pojawiają mi się ikony powiadomień na aod typu facebook, messenger, youtube, twitter itp itd?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Po co tyle pustych wierszy w poście...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, simcold napisał:

Tak. Np możesz go odinstalować poprzez Titanium Backup ale musisz mieć root

Mi 9- xiaomi.eu 9.5.30, Magisk 19.2, EdXposed 90
 

 

56 minut temu, Adamerio napisał:

Jest jakiś sposób na odinstalowanie YouTube?

A aplikacją MIUI Hidden Settings czy jakoś tak się nie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek5860

@simcold

W Polsce nie wiem, ale w Europie spada(są promocje) na niemieckim media markt* 6/64 za około 1560zl, a jeszcze wczoraj 6/128 za lekko ponad 1700zl był. Wciąż na Amazonie można kupić 6/64 za 1600zl https://www.amazon.de/dp/B009ML3J5G?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

* Niemiecki Media Markt raczej nie wysyła do Polski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michlacz231 akumulator powyżej +50°C. Procesor powyżej 90°C.

 

@kubinj0 w dziale modyfikacji systemowych masz TWRP, Zajrzyj, ściągnij, używaj. W kwestii uprawnień root. Nie warto, bo po co? Dostęp do systemu plików masz przez TWRP, jeśli chcesz cokolwiek zmienić. A jego brak to również brak problemów.

 

@Adamerio tak jest sposób, dowolnym programem przez ADB lub z linii poleceń. Było 10tki razy na forum. Masz też do tego instrukcje. Na przykład do programu Tool All In One. Nie potrzeba do tego uprawnień root.

 

@bartek5860 tak, wszędzie, tyle, że nie global EU, a EEA i tego skrótu się trzymaj, i tak, jest dużo gorszy od xiaomi.eu (miuipolska.pl). Brakuje tam większości ustawień, które masz w custom romie. Ustawień, które bardzo ułatwiają użytkowanie.

 

 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn wszędzie gdzie kupie telefon czy to mi-home, x-com czy gdziekolwiek będę miał taki sam rom global EU ? Który nie jest tak dobry co MIUI polska ?

Zależy kto co lubi... Jeżeli chcesz mieć stabilne GPay i asystenta google to raczej EEU. Ja po 5 latach ze względu na powyższe na Mi9 zrezygnowałem z romów eu bo modnej różne problemy. Za to na Mi6 problemów nie zaobserwowałem i to jest ciekawe...

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamik162 napisał:

Może głupie pytanie ale czy macie jakiś sposób by przyciskami głośności w mi9 zmieniać głośność dzwonka a nie multimediów? Bo nie ogarniam

Jak wyłączysz optymalizację MIUI w opcjach programistycznych, to z tego co pamiętam wtedy te przyciski służą do wyciszania dzwonka, nie multimediów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kamik162 napisał:

Może głupie pytanie ale czy macie jakiś sposób by przyciskami głośności w mi9 zmieniać głośność dzwonka a nie multimediów? Bo nie ogarniam

Jest taka opcja w: Ustawienia -> Dźwięk i wibracje -> Kontrola przyciskami głośności

Edytowane przez bioly87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stereo0 napisał:

@bartek5860

@simcold

W Polsce nie wiem, ale w Europie spada(są promocje) na niemieckim media markt* 6/64 za około 1560zl, a jeszcze wczoraj 6/128 za lekko ponad 1700zl był. Wciąż na Amazonie można kupić 6/64 za 1600zl https://www.amazon.de/dp/B009ML3J5G?language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

* Niemiecki Media Markt raczej nie wysyła do Polski 

Kupując z Niemiec czy gdzie indziej dostaje dokładnie to samo co w polsce ? Chodzi mi o oprogramowanie, język polski usługi itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...