Skocz do zawartości

Mi Box S Oreo 8.1 problem z wi-fi


emce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z Mi box S połączenie wi-fi jest nie stabilne zrywa sie co chwila prędkość max 5mb/s czy to na 2,4Ghz czy na 5Ghz wiem że temat był wałkowany 1000 razy lecz wszystko co było możliwe zrobiłem zmieniałem szerokości kanałów i kanały dobiłem restet i nadal to samo kupiłem go w emagu wiec moge go oddać choć nie ukrywam że chciał bym go zostawić i żeby działał jak należy , może juz jest jakaś aktualizacja przygotowana która naprawi ten problem lub jakiś sposób na naprawienie tego problemu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2,4 ghz ustawione 20 ale na 40 tez próbowałem , nie ma różnicy czy stoi metr od routera cz w innym pokoju zmienia sie tylko skala poziomu wi-fi metr od routera jest zasieg na 100 a w innym pokoju na 3/4

dodam jeszcze że router mam tp-linka model tl-wdr4300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zgaduję, że masz sprzęt o oznaczeniu KY-888, jeżeli tak, to jest to badziew i po prostu trzeba trafić na działającą sztukę. Sprzęt może być na USB 3.0 lub 2.0,, nie ma to większego znaczenia, jeżeli będzie sprawny, to będzie działał, MiBox S ma gniazdo USB 2.0. Ja mogę polecić Uniteka Y-1470, dobrze działa i się sprawdza.

Edytowane przez PawelG7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Franoada napisał:

Mam pytanie jak adapter USB na RJ 45 polecacie pod Xaomi Box S ma jeden ale powoduje mi zawieszenie urządzenia czy musi być koniecznie wejście USB 2.0 10/100 bo posiadam USB 3.0 przesyłanie 10/100/1000

 

10/100 i 10/100/1000 to nie sa predkosci USB a karty sieciowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam też m problem z Mibox s. Nie wykrywa mi sieci wifi z telefonu. Nie korzystam z routera tylko z hotspot na telefonie Redmi Note 8. Działal od kilku miesięcy i po 4 MSC też przestał mi czytać wifi ale po kilku dniach samo się odblokowało teraz nic nie pomaga restart ustawienia fabryczne nic. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jedyna nadzieja że firma poprawi soft w tej kwestii. Mój box stoi 3 metry od routera, sygnał doskonały i zrywa przy oglądaniu na żywo. Problem tak jak pisałem wcześniej polega na dużym PING-u. U mnie w granicach 160ms choć inne urządzenia w domu mają 5ms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2020 o 08:18, remus napisał:

Jedyna nadzieja że firma poprawi soft w tej kwestii. Mój box stoi 3 metry od routera, sygnał doskonały i zrywa przy oglądaniu na żywo. Problem tak jak pisałem wcześniej polega na dużym PING-u. U mnie w granicach 160ms choć inne urządzenia w domu mają 5ms.

Dzisiaj podłączyłem MiBoxa po kablu sieciowym i problem zacinania zniknął. PING w okolicach 10-15ms. Na tą chwilę to jedyne lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...