Skocz do zawartości

Jakosc nocnych zdjec


Bebico

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegos czasu cos sie stalo z jakoscia zdjec nocnych. Obraz jest jakis taki fioletowy. W trybie manualnym jest normalnie, ale w automatycznym jest jakas lipa, a wydaje mi sie ze bylo wczesniej normalnie. Spotkal sie ktos z tym ?

IMG_20190311_073858.jpg

IMG_20190311_074051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka lipa jest w apce od kamery. Jak włączę kompas czy skaner kodów to one dobrze kolory odwzorowują kolory w ciemnych warunkach, a apka od kamery próbuje nieudolnie wszystko rozjaśnić i taka maniaka wychodzi. To chyba występuje od jakiegoś czasu bo wcześniej mnie to tak nie kłuło w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie ustawić Wyostrz i wykonaj w ust. Wtedy po dotknięciu na ekranie obszaru który chcesz mieć wyeksponowany kamera ustawi odpowiednią jasność ekranu dostosowując ją do wskazanego obszaru. Klikając w innym miejscu zobaczysz że jasność też się zmieni. W takim trybie jasność nie jest dostosowana do całości zdjęcia a pisałeś że w trybie ręcznym jest dobrze. Także może ten sposób może nie będzie poświaty. Ja tak zawsze robię. Wtedy mam pewność, że na 95% zdjęcie nocne wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...