Skocz do zawartości

Redmi Note 5 problem z połączeniami


yao2707

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, połączenia przychodzące nie dochodzą. Dostaje powiadomienie że ktoś chciał się ze mną połączyć ale samego połączenia nie mam. Tak samo problem z GPS. Kiedy biegam i mam włączone Endomondo na zablokowanym ekranie nie rejestruje mi kilometrów. Komórka musi być non stop na włączonym ekranie żeby GPS i aplikacja poprawnie działała . 

 

Wersja MIUI GLOBAL 10.2

Android 8.1.0

Edytowane przez yao2707
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz, czy mam się domyślać co autor ma na myśli?

Miałem na myśli co ty masz na myśli Nie wiem co to znaczy Simke i apny. Możesz rozwinąć? 

Ale już ok. Doszedłem co miałeś na myśli

 

 

Sam ustawiłem apn wedle wytycznych na stronie virgin bo po zmianie komórki nie dostałem smsa aktywującego. To może być to. Jutro spróbuję i dam znać jak poszło.

Jeżeli chodzi o Virgin to masz pewnie problem z powiadomieniami innych aplikacji min. Whatsapp, Messenger itp. musisz do nich napisać to ci skonfiguruja ręcznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yao2707 napisał:

Sam ustawiłem apn wedle wytycznych na stronie virgin bo po zmianie komórki nie dostałem smsa aktywującego.

Przywróć APN do domyślnych i zobacz czy zabangla. Teoretycznie wszystkie sieci prócz Plusa powinny banglać na domyślnych.

1 godzinę temu, kecram napisał:

Miałem na myśli co ty masz na myśli

ah :P. Sorka, ja już lecę odruchowo :P. Simka -> Sprawdzić, czy simka nie jest uszkodzona (np w innym fonie), APN -> Ustawić lub przywrócić domyślne. Wiem, że już wiesz, ale rozwijam dla innych :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...