Orjon

MIUI 9.3.7

Recommended Posts

Przepraszam, czy może ktoś przypomnieć jakie są ustawienia do netu z Orange? Powiadomienia przychodzą, ale aplikacje pokazują brak dostępu do sieci...

Łocie panie... Z Orange to ja też miałam cyrk z siecią... Dla przykładu hotspot mi nie działał. Bo coś się pomieszało w ustawieniach internetu... Co się naużerałam wczoraj to moje...

W kwestii aplikacji banku:

Z logowaniem się czytnikiem do banku nie mam problemu - ING.

1 godzinę temu, Stary Paszczak napisał:

Potwierdzam problem "Aplikacje zachowują się tak, jakbym na starcie przyłożył nieznany palec, mimo że nawet nie dotykam czytnika"

To samo na Mi6. Aplikacja ING, PayPal.

5 minut temu, goszka napisał:

W moim przypadku pomogła pierdoła... Zmiana IPv6 na 4...

To jest sedno tego problemu (z Orange) a nie pierdoła :)

Ale wiesz co? Do tej pory nie miałam problemów z internetem mobilnym w orżnij... Nie przyszło mi do głowy sprawdzić ustawienia internetu, serio. Bo cały czas działało, s wczoraj nagle nie. Myślę sobie, że coś ROM zwalony. A tu jednak nie to... Dżizas... Jak do tego doszło? Nie wiem.

19 minut temu, goszka napisał:

Ale wiesz co? Do tej pory nie miałam problemów z internetem mobilnym w orżnij... Nie przyszło mi do głowy sprawdzić ustawienia internetu, serio. Bo cały czas działało, s wczoraj nagle nie. Myślę sobie, że coś ROM zwalony. A tu jednak nie to... Dżizas... Jak do tego doszło? Nie wiem.emoji23.png

Te problemy mogą być niekiedy subtelne. W tel. mojego dziecka (Nju) problem z netem był tylko i wyłącznie w jednej z... gier! Korekta w APN z ipv6 na ipv4 pomogła jak ręką odjął.

Edited by latet
  • Like 1

3 godziny temu, martin3z napisał:

Przepraszam, czy może ktoś przypomnieć jakie są ustawienia do netu z Orange?

Nazwa: Orange Internet
APN: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
Typ uwierzytelniania: PAP lub CHAP
Typ APN: default,supl
Protokół APN: IPv4
Protokół APN roaming: IPv4

BTW, z płatnościami AP i logowaniem odciskiem do apki mBank nigdy nie miałem problemów (mix 2 aktualizowany na bieżąco)

• Like 2

Może mi ktoś wytłumaczyć z ciekawości, dlaczego do Mi8 Pro oraz EE nie ma aktualizacji w piątki ?

• Haha 1

Nie umię znaleźć jak wstawić osobny dźwięk powiadomień i sms. pomożecie?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

To i ja zgłoszę.. używam MI6 i:

1. Mam także opisywane osobliwości z odciskiem palca (Santander, mBank).

2. Automatyczne zmienianie trybu ciemny/jasny nie działa.

1 godzinę temu, ADINI napisał:

Nie umię znaleźć jak wstawić osobny dźwięk powiadomień i sms. pomożecie?

dzwiek powiadomień normalnie w ustaieniach dzwięku a sms w aplikacje-zarządzaj-sms i powiadomienia zmień dzwięk na swój

• Like 2

dzwiek powiadomień normalnie w ustaieniach dzwięku a sms w aplikacje-zarządzaj-sms i powiadomienia zmień dzwięk na swój
Wielkie dzieki!

Do ludzi korzystających z przeglądarki Opera - nie macie tak, że wyjścia z aplikacji do pulpitu ma wyraźnego laga? Z żadną inną aplikacją czy przeglądarką tak nie mam, a z tym mecze się od 2-3 tygodni. Robiłem czyszczenie danych aplikacji i reinstal, ale nie pomogło. Dzieje się tak zarówno na zwykłej Operze jak i Becie.

Do ludzi korzystających z przeglądarki Opera - nie macie tak, że wyjścia z aplikacji do pulpitu ma wyraźnego laga? Z żadną inną aplikacją czy przeglądarką tak nie mam, a z tym mecze się od 2-3 tygodni. Robiłem czyszczenie danych aplikacji i reinstal, ale nie pomogło. Dzieje się tak zarówno na zwykłej Operze jak i Becie.
Właśnie sprawdziłem i u mnie bez lagów.

• Like 1

U mnie też działa bez lagów a mam tylko redmi 5 z gorszym prockiem. 

Inna sprawa to to że praktycznie nie minimalizuje aplikacji tylko ją zamykam ale nawet przy minimalizacji też nie laguje. 

Opera  najnowsza że sklepu play. 

• Like 1

Czy dla Redmi Note 5 Pro można aktualizować bezpiecznie przez TWRP w wersji 3.2.3-0 (z 9.1.3 miui.eu)?

Ktoś z was przy dzielonym ekranie nie może zmieniać aplikacji,  poprzez podwójne tapnięcie na ten pasek? 

Odblokowanie obrotu 180° jest straszne... Nie wiem po co zostało dodane. 

Telefon to Mi Max 3

Edited by dasmat

2 godziny temu, Bartos napisał:

Mogę zmieniać aplikacje 

Tak dla pewności, chodzi o zamianę miejscami aplikacji 

Aktualizacja na MI5 przebiegła pomyślnie, wszystko działa ok za wyjątkiem Sklepu Play. Wyszukuje i sprawdza aktualizacje aplikacji, skanuje i nie znajduje problemów ale samych aktualizacji nie wykonuje, cały czas "Oczekuje na sieć". Tak jest zarówno na WiFi jak i gdy włączę aktualizacje przez dowolną sieć. Internet działa, aplikacje łączą się z internetem, tylko Sklep Play nie potrafi podczas aktualizacji ściągnąć danych. Czyściłem pamięć i dane Sklepu ale nic to nie dało. Czy ktoś jeszcze tak ma? Czy pozostaje wrócić do poprzedniego działającego ROMu ?

Redmi Note 6 Pro - 9.3.7 było ostatnia aktualizacja na Oreo, kolejna Android Pie

• Like 2

A przewidziana jest może aktualizacja redmi note 5 pro do androida pie? Czy zostanie już na oreo?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Ma być do końca marca, jak będzie jakiekolwiek oficjalne info to poinformuję.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Redmi Note 5 Pro. Pojawia się problem z bluetooth. Niby jest włączona, a tak naprawde nie. Potem jak się włącza jakąś apke która korzysta z bluetooth to sygnalizuje, że jest nie włączony i pyta o zezwolenie. Po kliknięciu zezwól ikona BT załącza się na kilka sekund i gaśnie.

Redmi Note 6 Pro - 9.3.7 było ostatnia aktualizacja na Oreo, kolejna Android Pie
A gdzie można znaleźć ww aktualizacje.?
Ostatnia to 9.3.1....

Guest
This topic is now closed to further replies.