Skocz do zawartości

MIUI 9.3.7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
11 godzin temu, marmar230 napisał:

Mi mix 2S, pojawił się problem z pogłosem/echem - w trakcie rozmowy po mojej stronie ok, natomiast osoby dzwoniąc słyszą swój głos z efektem jak wyżej. 

Ktoś z kolegów ma podobne obserwacje? 

Dokładnie tak samo jest u mnie - już myślałem, że to coś w ustawieniach zagrzebałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, uremytoy napisał:

Gta są crashuje na pie na każdym telefonie i nie chodzi mi tylko o xiaomi

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Kurde, to co ja będę robił w przerwach? XD

Może to w końcu kiedyś poprawią... a jak z Vice city?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2019 o 10:59, marmar230 napisał:

Mi mix 2S, pojawił się problem z pogłosem/echem - w trakcie rozmowy po mojej stronie ok, natomiast osoby dzwoniąc słyszą swój głos z efektem jak wyżej. 

Ktoś z kolegów ma podobne obserwacje? 

Potwierdzam, ten sam problem Mi Mix 2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problem z GPay niech stworzy 2 profil zainstaluje tam GPay i autoryzuje. U mnie działa przy zainstalowanym magisku w 1 profilu. Warunek nie można autoryzować root w 2 profilu. U mnie nie miało znaczenia odblokowanie, xiaomi.eu najnowsza apka GPay na MI Note 3, tylko jak widać root. Nie wiem czy wszędzie to zadziała bo ja praktycznie do dzisiaj mimo aktualizowanego GPay, nie miałem kłopotów z płatnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia na xiaomi.eu - zauważam jeden dość istotny problem, mianowicie spadek zasięgu na obu kartach SIM. Na globalu zasięg cały czas full, tutaj rzadko kiedy mam 4 czy 5 kresek, co niestety odbija się też na prędkości internetu. Lokalizacja to cały czas centrum Poznania, karty w Plusie i Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, sam nie korzystam ale może dałoby się coś skombinować przez lucky patcher, titanium backup żeby zablokować aktualizacje? Wtedy pozostałoby ogarnięcie appki, może na apkmirror jest, albo można wyciągnąć ze starszej kompilacji miui. Nie wiem jak można to ogarnąć, ale widzę, że macie ogrom problemów z bankami, google Play itd na miui :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Uredie napisał:

macie ogrom problemów z bankami, google Play its na miui

Akurat to nie wina Miui, tylko Google. Płatności przestają działać na wszystkich zmodyfikowanych telefonach, niezależnie od marki i systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że technicznie mamy roota na starcie w miui eu tylko brak managera czyli SuperSU lub magisk? Wtedy mogłoby faktycznie wykryć roota, bo zmiana jest w plikach pod tym kątem. Oczywiście to pytanie, niech się nikt nie opiera na tym ;)


@orjon skrobniesz ze dwa zdania na ten temat w wolnym czasie? Ciekawi mnie czy dobrze to rozumiem. Dużo czasu upłynęło kiedy robiłem cokolwiek z telefonami (Nexus 4, 5). Technologia się zmienia. Kiedyś było inczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już może złapał zależność pomiędzy ROMem i G Payem? Ciągle siedzę na tej wersji, wczoraj G Pay przestał działać (nie mam roota) - do piątku działało wszystko bez najmniejszych problemów. Wcześniejszej wersji nie instalowałem ze względu na komunikat o nie działających płatnościach. Automatycznych aktualizacji też nie mam na aplikacjach i widzę, że G Pay jest do zaktualizowania. 

Wczoraj zauważyłem problem podczas płacenia - wyskoczyła informacja, w stylu Nie możesz już dłużej płacić... (niestety nie pamiętam dokładnie) 

Dosyć poważny problem z tymi płatnościami - korzystam można powiedzieć od zawsze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...