Skocz do zawartości

MIUI 9.3.7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, czy może ktoś przypomnieć jakie są ustawienia do netu z Orange? Powiadomienia przychodzą, ale aplikacje pokazują brak dostępu do sieci...

Łocie panie... Z Orange to ja też miałam cyrk z siecią... Dla przykładu hotspot mi nie działał. Bo coś się pomieszało w ustawieniach internetu... Co się naużerałam wczoraj to moje...

 

 

W kwestii aplikacji banku:

Z logowaniem się czytnikiem do banku nie mam problemu - ING.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale wiesz co? Do tej pory nie miałam problemów z internetem mobilnym w orżnij... Nie przyszło mi do głowy sprawdzić ustawienia internetu, serio. Bo cały czas działało, s wczoraj nagle nie. Myślę sobie, że coś ROM zwalony. A tu jednak nie to... Dżizas... Jak do tego doszło? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, goszka napisał:

Ale wiesz co? Do tej pory nie miałam problemów z internetem mobilnym w orżnij... Nie przyszło mi do głowy sprawdzić ustawienia internetu, serio. Bo cały czas działało, s wczoraj nagle nie. Myślę sobie, że coś ROM zwalony. A tu jednak nie to... Dżizas... Jak do tego doszło? Nie wiem.emoji23.png

Te problemy mogą być niekiedy subtelne. W tel. mojego dziecka (Nju) problem z netem był tylko i wyłącznie w jednej z... gier! Korekta w APN z ipv6 na ipv4 pomogła jak ręką odjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, martin3z napisał:

Przepraszam, czy może ktoś przypomnieć jakie są ustawienia do netu z Orange?

Nazwa: Orange Internet
APN: internet
Nazwa użytkownika: internet
Hasło: internet
Typ uwierzytelniania: PAP lub CHAP
Typ APN: default,supl
Protokół APN: IPv4
Protokół APN roaming: IPv4

 

BTW, z płatnościami AP i logowaniem odciskiem do apki mBank nigdy nie miałem problemów (mix 2 aktualizowany na bieżąco)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ADINI napisał:

Nie umię znaleźć jak wstawić osobny dźwięk powiadomień i sms. pomożecie?

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

 

dzwiek powiadomień normalnie w ustaieniach dzwięku a sms w aplikacje-zarządzaj-sms i powiadomienia zmień dzwięk na swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi korzystających z przeglądarki Opera - nie macie tak, że wyjścia z aplikacji do pulpitu ma wyraźnego laga? Z żadną inną aplikacją czy przeglądarką tak nie mam, a z tym mecze się od 2-3 tygodni. Robiłem czyszczenie danych aplikacji i reinstal, ale nie pomogło. Dzieje się tak zarówno na zwykłej Operze jak i Becie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi korzystających z przeglądarki Opera - nie macie tak, że wyjścia z aplikacji do pulpitu ma wyraźnego laga? Z żadną inną aplikacją czy przeglądarką tak nie mam, a z tym mecze się od 2-3 tygodni. Robiłem czyszczenie danych aplikacji i reinstal, ale nie pomogło. Dzieje się tak zarówno na zwykłej Operze jak i Becie.
Właśnie sprawdziłem i u mnie bez lagów.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na MI5 przebiegła pomyślnie, wszystko działa ok za wyjątkiem Sklepu Play. Wyszukuje i sprawdza aktualizacje aplikacji, skanuje i nie znajduje problemów ale samych aktualizacji nie wykonuje, cały czas "Oczekuje na sieć". Tak jest zarówno na WiFi jak i gdy włączę aktualizacje przez dowolną sieć. Internet działa, aplikacje łączą się z internetem, tylko Sklep Play nie potrafi podczas aktualizacji ściągnąć danych. Czyściłem pamięć i dane Sklepu ale nic to nie dało. Czy ktoś jeszcze tak ma? Czy pozostaje wrócić do poprzedniego działającego ROMu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 5 Pro. Pojawia się problem z bluetooth. Niby jest włączona, a tak naprawde nie. Potem jak się włącza jakąś apke która korzysta z bluetooth to sygnalizuje, że jest nie włączony i pyta o zezwolenie. Po kliknięciu zezwól ikona BT załącza się na kilka sekund i gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...