Marik

Luz między ekranem a sliderem

Recommended Posts

Witam. Czy też macie tak że podczas poruszania ekranem na boki lekko się przesuwa/ przeskakuje jakby mały luz. Nie jest to jakieś duże ale jest i zastanawia mnie czy może to być jakaś wadliwa sztuka czy poprostu tak został zaprojektowany mechanizm slidera że wpływa to w taki sposób na ogòlna konstrukcje. Pozdrawiam.

U mnie jest dość sztywno. Ale mikro luz jest. Wyczuwalny. Ja mam za to problem z zielonkawym u dołu ekranem.

Wysłane z mojego Mi MIX 3 przy użyciu Tapatalka

Ja nie mam żadnego luzu. Ani po rozsunięciu, ani przed rozsunięciem.

Tzn ja też nie mam przy rozsuniętym. Ale gdy jest złożony. Ruszając palcem po ekranie na boki słychać mały przeskok. Waszym zdaniem jest to podstawa do reklamacji ?. 

Wiem z filmikòw na yt że slajder u góry z boku odstawał od obudowy było o tym już tutaj na forum mi jakoś specjalnie nie odstaje on od obudowy. A mimo tego po złożeniu go w całość ekran się rusza na boki minimalnie. Nie jest to sztywne wszystko. Może tak ma być czy to raczej zależy od sztuki i spasowania. 

Edited by Marik

To normalnie jest z telefonami z sliderem, możesz sobie porównać stare telefony jak nokia c6, n95 itp. Nie przejmuj się tym mi też słychać ale nie zwracam na to zbytnio uwagi :)

Guest

Luzy w rozsuwanych telefonach to standard, nie da się tego wyeliminować, miałem kilka Noki slide i luz był, ale się nie powiększył, Nokia 6500 do dziś działa i ma się dobrze ;)