Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy mi się nie podobał AOSP Extended. Also zauważyłem, że na wszystkich LOS jakie są dostępne i na PE od sbwml i Hakersky nie działa asystent google. Ktoś to też poruszał w dyskusji o oficjalnym LOS na telegramie, także jest tak nie tylko na Mi6. Teraz siedzę na oficjalnym PE od Verevka, w sumie całkiem nieźle chodzi no i asystent działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil Kupiec wyszła jedna wersja jak na razie na CAF, 14 marca. Generalnie to czekam na dużą aktualizację POSP albo jakiegoś porządnego LOS. Myślę też nad tym MIUI Pro, ale jak myślę o MIUI to mnie odrzuca. Z tego wszystkiego zaczynam planowanie podróży do Niemiec żeby kupić Pixela 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=23790]Kamil Kupiec[/mention] wyszła jedna wersja jak na razie na CAF, 14 marca. Generalnie to czekam na dużą aktualizację POSP albo jakiegoś porządnego LOS. Myślę też nad tym MIUI Pro, ale jak myślę o MIUI to mnie odrzuca. Z tego wszystkiego zaczynam planowanie podróży do Niemiec żeby kupić Pixela 3.
Co to jest ten CAF? To jest coś od snamdragona tak kojarzę. Coś kiedyś czytałem na ten temat

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil Kupiec mam tak z każdym romem na każdych gappsach (w PE nie da się zmienić) na różnych fw i na dwóch kontach google. Nie wiem o co chodzi, na stockowym MIUI global wszystko działa. W ogóle to już wgrałem MIUI i zablokowałem bl, ale jak zobaczyłem jakość aparatu to się załamałem.

Edytowane przez RSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

33 minuty temu, RSL napisał:

W ogóle to już wgrałem MIUI i zablokowałem bl, ale jak zobaczyłem jakość aparatu to się załamałem.

Edytowano 25 minut temu przez RSL

Też tak kiedyś zrobiłem :-D bo zaczęły mnie "denerwować" customy. Ale nie jednak dla gcam warto wgrać magiska.

Teraz posiedzę na los16 ale myślę nad powrotem na globala albo miuipro (chociaż nie wiadomo jak będzie z dostępnością do aktualizacji).

Można np założyć konto "forumowe" wykupić miuipro i dzielić się pomiędzy forumowiczów? :grin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global wygrywa tylko stabilnymi płatnościami, w customach to często loteria (ostatnio magisk hide w ogóle nie działa, muszę wyłączać roota całkowicie).

Ale zdjęcia to tragedia, chociaż tak zachwalali MI6 na premierze, że w końcu Xiaomi postarało się z aparatem ;) 

 

BTW. Czy macie jakieś ikony stylizowane na Limitless dla Nova Launcher? 

Edytowane przez don_kamillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil Kupiec wrzuciłem znowu oficjalne PE i po trzecim miflashu z zablokowaniem bl asystent działa.

@don_kamillo Google próbuje poprawić zabezpieczenia. Trzeba wrzucić Magisk Canary i płatności znowu działają.

A co do zdjęć to aparat działał lepiej kiedyś w Mi6, teraz na 9.3.14 jak zobaczyłem jakość to mało z krzesła nie spadłem. Takie są paskudne.

Na pewno zepsuli jakość softwareowo.

Edytowane przez RSL
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowsze miuipro 9.2.21, mam od wczoraj, całkiem spoko. Wcześniej próbowałem PE, z początku mi się podobało ale po 2 dnaich jednak miui mi bardziej pasuje.

Na razie ucinanie ogonków w sms brakuje. Na wcześniejszym próbowałem wgrać z .eu ale nie działało.

PS. nie udało mi się jeszcze dodać karty

Edytowane przez innyreader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...