Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

MIUI to chyba 3=. LOS też jest spoko, tylko na każdym buildzie nie działa asystent.
No niestety nie działa asystent, potwierdzam.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dyskusja o pixel experience  przecież :-D
Hahaha moderator czujny

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miui jest śliczne no i wszystko jest w jednym stylu, a nie jak czysty android jedna apka taka a druga taka 
 
Kwestia gustu i upodobań.. dla mnie zbyt cukierkowe się zrobiło. Ale 2 lata mi się podobało

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Aktualizowalem normalnie mi6 z miui chyba 4.11 albo 18 do najnowszej. Po instalacji w Twrp tylko jak zawsze wipe cache/dalvic. Normalnie działa wszystko. Nawet gCam działa z tą samą apka tylko moduł trzeba było inny wrzucić. W gCamie nie działa tylko slowmotion

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tłumacząc z Google translate zrozumiałem iż zapraszają osoby do testowania androida 10 w wstępnej wersji i jest wymieniony nasz mi6 Możliwe że jeszcze dostaniemy andka10?
 
 
Screenshot_2019-06-30-13-25-39-948_org.telegram.messenger.thumb.jpg.72f9a093aa72516f4ee58edb7ce1b799.jpg
Ja jestem pewny że jakieś customy będą na MI6.. najbardziej liczę na LOS i AEX

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fax93 napisał:

Tłumacząc z Google translate zrozumiałem iż zapraszają osoby do testowania androida 10 w wstępnej wersji i jest wymieniony nasz mi6

To źle przetłumaczyłeś. Android Q zapraszają póki co tylko na Pocophone. Mi 6 testują, ale P stable.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam testuje póki co RevengeOS-2.4-Pasta-OFFICIAL-sagit-20190623 od kilku dni i jestem pozytywnie zaskoczony odnośnie baterii i wydajności. Aparat od Google już jest w romie. Nie trzeba instalować. Póki co wszystko śmiga. Root zrobiony. 

Screenshot_Ustawienia_20190707-071042.png

Screenshot_Ustawienia_20190702-190723.png

Screenshot_Ustawienia_20190702-190723.png

Edytowane przez tomekgreen1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak instalujesz custom rom to musisz postępować zgodnie z wymogami dla danego romu. Masz wymagane firmware i recovery? Wygląda to na problemy z TWRP. Po instalacji RR zrób ponowny restart do recovery. Po tym nie powinno być błędu 64

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomekgreen1985 napisał:

Korzysta tu ktoś z RR ? Sam rom mieli mieli i w końcu wyrzuca do twrp. Przy próbie instalacji gaps wywala błąd 64 że nie właściwe, a wiem że są właściwe na pewno. 

Jakie masz TWRP? Próbowałeś zainstalować i uruchomić RR bez GApps? Jeśli się uda, to prawdopodobnie masz złą wersję.

Spróbuj ewentualnie OpenGapps Arm64-Pico, Pico chyba zazwyczaj są zalecane i działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią wersję czego RR? Z poprzednią miałem to samo. Miałem nadzieję, że z tą będzie ok. Jedynie z 27 maja działała w miare. Widzę teraz że się pokazała wersja z 15 lipca. 

 

Wersja z 15 lipca działa ok. Uruchomiła się bez problemu. Zmiana Twrp na 3.3.1.0 arian nie pamiętam dokładnie nazwy pomogła i gapsy się zainstalowały. 

Edytowane przez tomekgreen1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednią wersję czego RR? Z poprzednią miałem to samo. Miałem nadzieję, że z tą będzie ok. Jedynie z 27 maja działała w miare. Widzę teraz że się pokazała wersja z 15 lipca. 

 

Wersja z 15 lipca działa ok. Uruchomiła się bez problemu. Zmiana Twrp na 3.3.1.1 arian nie pamiętam dokładnie nazwy pomogła i gapsy się zainstalowały. 

Wrzuć Aex

 

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/42402-romunofficial-aosp-extended-65-by-shev_t/&share_tid=42402&share_fid=74005&share_type=t

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adamk102 napisał:

Wrzuć Aex

 

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https://miuipolska.pl/forum/topic/42402-romunofficial-aosp-extended-65-by-shev_t/&share_tid=42402&share_fid=74005&share_type=t

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Linki z pierwszego postu nie działają.

Póki co korzytam z RR z 15lipca. RR miałem na kilku telefonach, dlatego też chciałem mieć na Mi6. RR plus zmiana kernela i wtedy bateria sporo trzymała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pytanie, jaki na ten moment polecacie ROM MIUI? Chyba że jest jakiś inny lepszy na ten moment ROM. 

Najbardziej zależy mi na stabilności. Nie chcę się też bawić w jakieś częste aktualizacje. 

Edytowane przez bl1tz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam do Was pytanie, jaki na ten moment polecacie ROM MIUI? Chyba że jest jakiś inny lepszy na ten moment ROM. 
Najbardziej zależy mi na stabilności. Nie chcę się też bawić w jakieś częste aktualizacje. 
Link wyżej zapraszamy ,dostaniesz odpowiedzi na wszystkie pytania

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 dni używam MiRoom najnowszy i jestem mega zadowolony, 0 frame dropów w animacjach, wszystko odrazu się uruchamia. 5-6 godzin SOT 100% do 5% tu masz link do najnowszej wersji https://sourceforge.net/projects/miroom/files/9.7.11/ tylko jeżeli chcesz to zainstalować to musisz pobrać od nich z strony TWRP http://portal.mi-room.ru/files/twrp-recovery/ bo inaczej wszystkie instalacje będą kończyć się niepowodzeniem Error 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...