Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=1895]simcold[/mention] A wy o nim mówicie? Bo ja właśnie pisałem o tym updacie z 8 na 9. Zastanawiam się, czy może po instalacji nie robić całkowitego wipe, ale czekam na wpis na MIUI Polska o aktualizacji, może coś więcej napiszą. 
I aktualizowales? Z wipe czy jak?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale AEX ma więcej możliwości personalizacji. W sumie to PE teraz też musi być spoko, największym minusem (dla mnie) był brak możliwości wykonania zrzutu ekranu przez przytrzymanie przycisku home. Szkoda, że nadal nie ma latarki na zablokowanym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=37995]Adamk102[/mention]
Szczere nie zauważyłem żadnej różnicy. 
Czyli nie ma sensu zmieniać typowo na CAF. A myślałem że będzie jakiś wow jeżeli chodzi o dziwek lub podobny temat.
Jak Kamil wrażenia z AEX? Gdybym zrobił skalę szkolną to AEX i LOS 16 dobra 5, Miui 4..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adamk102 napisał:

Czyli nie ma sensu zmieniać typowo na CAF. A myślałem że będzie jakiś wow jeżeli chodzi o dziwek lub podobny temat.
Jak Kamil wrażenia z AEX? Gdybym zrobił skalę szkolną to AEX i LOS 16 dobra 5, Miui 4..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

MIUI to chyba 3=. LOS też jest spoko, tylko na każdym buildzie nie działa asystent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co jest ładniejsze w MIUI to szybkie ustawienia, i to dopiero od MIUI 10.

Dlaczego mając taki wzór jak stockowy Android producenci tak bardzo starają się robić odmienną nakładkę, że wychodzą takie rzeczy jak EMUI, One UI albo po części MIUI?

Najbardziej cenie sobie custom romy ze względu na stockowy wygląd. Poważnie zastanawiam się z tego powodu nad Pixelem i czekam na ceny nowych Pixeli 3a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...