Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, czarek1212 napisał:

Subskrypcja miui pro nie jest skomplikowana wystarczy opis przeczytać że zrozumieniem na ich stronie

możesz zapodać jakieś oficjalne źródło miuipro bo wszystko co znajduję to chyba jakieś lewe źródła, łącznie z tym poradnikiem odnośnie subskrypcji, byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto zainstalować, na miuipro lepszy sot, płynność działania
No z tą płynnością i SoTem nie szalej.
Po prostu jeżeli chcesz mieć ciut bardziej dopracowane miui to spoko.
Ogólnie jak nie chcesz płacić to eu ci styknie

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarek1212 Pytał, czy warto, to mu odpowiedziałem. W swej łaskawosci nawet doradziłem, żeby sobie sprawdził na dostępnej wersji. Jak bardzo chcesz, to Ci zrobię analizę porównawczą na 3 posty. 

Poza tym, jakkolwiek by nie próbowali tego usprawiedliwiać, to dla mnie jest to zwykła sprzedaż oprogramowania (AOSP). 

Każdy inny ROM mógłby być płatny kierując się ich logiką, łącznie z Xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż strach o coś zapytać... Nie każdy ma czas spędzać przy telefonie kilka godzin i testować a potem wgrać i tak co miało się wcześniej. Wydaje mi się że po to jest forum aby pytać. A jak się ma odpowiadać z głupimi podtekstami to lepiej nic nie mówić....

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, spokojnie xD
Zaktualizowałem pierwszy post. Jeśli ktoś chciałby się podzielić krótko wrażeniami o jakimś romie to mogę tam wkleić.
Los 16 aktualizacja z 14/03/19 wszystko bezproblemowo, SOT spokojnie 5h i więcej. Asystent jak pisałem kiedyś zadziałał.. raz poczym się wysypał i słuch po nim zaginął także nie działa, tylko to na chwilę obecną.



Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=37995]Adamk102[/mention] no właśnie, co się stało z Asystentem. Niestety zdarza mi się go używać. :/ 
Kolego szczerze to sam nie wiem. Jakoś zbyt często go nie używałem, więc jego brak nie jest aż tak odczuwalny u mnie. Może musisz go zamienić na jakąś asystentkę

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GCam v7me działa dobrze od samego startu bez customowych configów.

 

----------------------------

edit 02/04/19

Wrzuciłem rano oficjalny POSP. Niczym się praktycznie nie różni od wersji nieoficjalnych. Na telegramowym kanale POSP jest napisane, że w tym tygodniu coś się zepsuło i są problemy z odblokowaniem tel, rzeczywiście lockscreen się zacina na jakąś sekundę, ale mają to poprawić. Nie ma tłumaczenia, bo pozmieniali trochę w menu i już jest nieaktualne.

Ogólnie chodzi super, ma też kilka fajnych 'ficzerów'. Myślę, że jak nikt nie wypuści fajnego LOSa to już na tym zostanę.

Edytowane przez RSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...