Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko. Też macie problem z safetynet? Czasem działa, czasem nie. Na każdym customie tak mam. Czasem magisk pokaże, że niby testy przechodzi a aplikacje bankowe czy nawet allegro wywalają powiadomienie o roocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś mógł pobrać 2 aplikacje ze sklepu - Allegro i ING. Najpierw odpalić ING (tylko odpalić, nie logować się ale by działała w tle) i później allegro. Czy allegro wywali komunikat o roocie czy nie.
Proszę tylko osoby mające magisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pietr napisał:

Jak by ktoś mógł pobrać 2 aplikacje ze sklepu - Allegro i ING. Najpierw odpalić ING (tylko odpalić, nie logować się ale by działała w tle) i później allegro. Czy allegro wywali komunikat o roocie czy nie.
Proszę tylko osoby mające magisk.

Tak u mnie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oprócz problemów z płatnościami pojawił się problem z samym Magiskiem. Instaluje go jak zwykle przez twrp. Instalacja przebiega pomyślnie ale po uruchomieniu telefonu po Magisku nie ma śladu. Cuda dzieją się z 18.1, nie próbowałem instalować jeszcze wersji Canary

Oreo tastes better with Mi6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Miuipro działa fajnie, ma sporo ciekawych opcji ale jest troszkę przestrzały więc zainstalowałem najnowszy RevOS. SoTy porównywalne, możliwe ze Rev troszkę lepiej. Ziemniak działa rewelacyjnie, możliwe że szybciej niż miui(choć to małe różnice) ale nie pasuje mi czysty android więc wróciłem na miui :wub:

 

Na miuipro jest gdzieś jakiś patch do gpay zmieniający wersje usług google na te działające z płatnościami

pozdrawiam:))

Edytowane przez zysiu.3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zysiu.3 napisał:

Bez subskrypcji najnowsza to chyba 9.1.24 o tym mówie. Niby subskrypcja nie jest droga ale jej uzyskanie jest skomplikowane i nie chce mi sie w to bawić, wiec zainstalowałem rev, różnice raczej duże nie są miedzy nimi

Jest wersja 9.2.21 miuipro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób zapewne się zastanawia nad zmianą mi6 na mi9. Dziś wrzucę zdjęcia porównujące wielkość urządzeń w pokrowcach bez. Ma ktoś jeszcze jakieś pytania?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Kolego bateria, aparat i dziękuję

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...