Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

LTE zużywa bardzo dużo bateriiKiedyś by wyciągnąć maksa z telefonu przełączało się sieć na 2G
[mention=1895]simcold[/mention] teraz wiem dlaczego takie dobre SOT-y wykręcasz
Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
W MiuiPro masz opcje inteligentnej sieci. Gdy wyłączę dane przełącza mi w 2G I Tak samo gdy się polacze do WiFi. Normalnie przy użyciu danych mam 3G a LTE używam naprawdę sporadycznie w sumie tylko przy ściganiu aktualizacji systemu gdy jestem poza domem. Nawet do samego YT wystarczy 3G
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MiuiPro masz opcje inteligentnej sieci. Gdy wyłączę dane przełącza mi w 2G I Tak samo gdy się polacze do WiFi. Normalnie przy użyciu danych mam 3G a LTE używam naprawdę sporadycznie w sumie tylko przy ściganiu aktualizacji systemu gdy jestem poza domem. Nawet do samego YT wystarczy 3G
MIalem kiedyś taki programik z xposed , działało podobnie do tego co mówisz

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje, czy da radę zrobić wysuwany pasek aplikacji w historii aplikacji? Chodzi mi o androida Pie. Na stockowym launcherze mam wysuwane menu a na np. Nova Launcher już nie i Lipton. A często używam tego.

Chodzi mi o to:

PhotoEditor_20190312_165205593.thumb.jpg.8e7ccfe1795be3fa2ab5d7adf4de2b96.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=37995]Adamk102[/mention] tak masz?> <a href=https://miuipolska.pl/forum/uploads/monthly_2019_03/Screenshot_20190315-190332_Lawnchair.thumb.png.19776c15bd7dabf321db89b6780402e3.png' alt='Screenshot_20190315-190332_Lawnchair.thumb.png.19776c15bd7dabf321db89b6780402e3.png'>
Tak dokładnie, za pierwszym razem odpalił normalnie jeszcze Ci chciałem wysłać zrzut.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie. Właśnie się zachwycałem jak fajnie działa ten LOS i niechcący odpaliłem asystenta z pozycji słuchawek a tu wyszukiwanie głosowe się pojawiło.
Powiem ci że naprawdę fajnie działa ten Rom. Żadnych błędów GP dzisiaj płaciłem

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...