Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

Citrus-CAF

 

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D3886771&share_tid=3886771&share_fid=3793&share_type=t

 

 

Switch to more generic dt2w node

Fix offline charger

Use sensors stack partially from Xiaomi Mi A2

Use msm_irqbalance from OnePlus 5T

Update kernel sources 4.4.176

Update camera libreries 3.9 ( thanks Alexey070315)

Add Camera Switcher (Google/MIUI)

Add Dirac Sound Effect

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia los 15.1   

Płynne działanie, gcam działa, w gp dodałem kartę normalnie, działa ciemny motyw.

Denerwuje mnie trochę ikonka w pasku powiadomień informująca o drenowaniu baterii przez apke pogody. (pojawia się co chwilę i znika).

Face unlock chyba nie działa bo pomimo gapps nano i micro w smart lock nie ma zaufanej twarzy. 

Dość dużo ustawień personalizacji. 

Zainstalowałem accubaterry i zobaczę za kilka dni jak bateria się sprawuje. 

Póki co polecam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Działa wam Google Play na custom romach.? Aktualnie mam AEX. Google Play wywala, że mam modowany system. Telefon safetynet przechodzi. Root też ukryty przed aplikacjami google. Mam podejrzenia, że to przez brak certyfikacji w Google Play. W ustawieniach sklepu można sprawdzić czy jest. Jak ktoś ma jakiś custom tom to niech sprawdzi czy ma ta certyfikacje. Bo w sumie nie tak dawno ja miałem i nie wiem co ją mogło wysypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.
Działa wam Google Play na custom romach.? Aktualnie mam AEX. Google Play wywala, że mam modowany system. Telefon safetynet przechodzi. Root też ukryty przed aplikacjami google. Mam podejrzenia, że to przez brak certyfikacji w Google Play. W ustawieniach sklepu można sprawdzić czy jest. Jak ktoś ma jakiś custom tom to niech sprawdzi czy ma ta certyfikacje. Bo w sumie nie tak dawno ja miałem i nie wiem co ją mogło wysypać.
Google Play czy pay?
[mention=23790]Kamil Kupiec[/mention] Po południu sprawdzę, bo mam zaplanowany wyjazd. 
Na miuiPro GPS działa bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, simcold napisał:

Google Play czy pay?

Pay. Autokorekta poprawiła.

Płatności poprzez inne aplikacje działają. Tylko Google Pay wybrzydza i nie chce podpiąć karty. 

Certyfikowanie naprawiłem. Winowajcą był ViperFX. Ale nadal nie chce przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też. IKO działa mi bez problemu. Ale Google Pay nie chce przyjąć karty mimo, że ostatnio działało. Wywala, że system został zmodyfikowany. A Google Pay używam do płatności w różnych aplikacjach. np. Allegro, Revolut etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pay. Autokorekta poprawiła.
Płatności poprzez inne aplikacje działają. Tylko Google Pay wybrzydza i nie chce podpiąć karty. 
Certyfikowanie naprawiłem. Winowajcą był ViperFX. Ale nadal nie chce przejść.
Działa bez problemów

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem POSP w wersji z XDA, jestem już w kontakcie z devem (XD) i mam plik string.xml, zaraz będę się brał za tłumaczenie elementów z angielskiego na polski. 

Edytowane przez RSL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem POSP w wersji z XDA, jestem już w kontakcie z devem (XD) i mam plik string.xml, zaraz będę się brał za tłumaczenie elementów z angielskiego na polski. 
Jak potestujesz to podziel się wrażeniami. Głównie gps i bateria oraz ogólnie stabilność

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem POSP w wersji z XDA, jestem już w kontakcie z devem (XD) i mam plik string.xml, zaraz będę się brał za tłumaczenie elementów z angielskiego na polski. 
Kolego czekam z niecierpliwością na efekty twojej pracy, sam chce na ten Rom przejść

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...