Skocz do zawartości

Mi6 - custom romy - dyskusja ogólna


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem to MIUI Pro. Rzeczywiście, możliwości personalizacji są bardzo duże, łącznie z wyborem dźwięku raportu o dostarczeniu SMSa, czy zdjęcie dzwoniącego na cały ekran. Większość aplikacji udało się przywrócić z MIUI Backup (tylko kika wymagało reinstalacji. Zobaczymy, jak się będzie sprawować na dłuższą metę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem to MIUI Pro. Rzeczywiście, możliwości personalizacji są bardzo duże, łącznie z wyborem dźwięku raportu o dostarczeniu SMSa, czy zdjęcie dzwoniącego na cały ekran. Większość aplikacji udało się przywrócić z MIUI Backup (tylko kika wymagało reinstalacji. Zobaczymy, jak się będzie sprawować na dłuższą metę. 
Jak wyglądała instalacja?
Wipe
Firmware instalowałeś czy odrazu Miui pro?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też muli po instancji albo po aktualizacji. 
No to tym bardziej po waszych opiniach wstrzymam się z powrotem. Następny do testów za 2 tygodnie RR 7.0. Chyba że już go ktoś testuje i nam coś opowie czy warto?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUIpro jest płatne. Fajne opcje ma. Zaraz po ustawieniach fabrycznych telefon działa bdb i naprawdę dobrze się spisuje. Ale w moim przypadku po ok. miesiącu zwalniał i za bardzo drenuje baterię i grzanie się telefonu. Już 2 raz stawiam system.

 

Co do tematu. Proponuję do każdego ROMu założyć osobny temat z powodu syfu jaki się tu robi. Zamiast prowadzić ciągłość o danym romie to posty na przemian lecą i weź tu się połap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pietr napisał:

Co do tematu. Proponuję do każdego ROMu założyć osobny temat z powodu syfu jaki się tu robi. Zamiast prowadzić ciągłość o danym romie to posty na przemian lecą i weź tu się połap.

Masz rację, ale nie chcę tworzyć miliona tematów tak naprawdę o tym samym. Jest za mało osób do takiej konwersacji i nie wiadomo co będzie wspierane. Proponuję żeby po prostu w poście wyraźnie pisać o jaki system chodzi (rom i dev).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do tematu. Proponuję do każdego ROMu założyć osobny temat z powodu syfu jaki się tu robi. Zamiast prowadzić ciągłość o danym romie to posty na przemian lecą i weź tu się połap.

Do tej pory tak było i dopiero był bałagan. Lepiej jak jest wszystko w jednym. A najlepiej żeby w 1 poście były linki i aktualizacje.[mention=16043]RSL[/mention] fajnie to zaczął proponuje by nadal to prowadził. Aż tak dużo tych romów nie ma, wręcz jest bida

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Co to pie caf? 

System na bazie kodu z Code Aurora Forum zamiast AOSP (jeśli dobrze to rozumiem z opisów z internetów).

9 godzin temu, Pietr napisał:

To polecam podzielić temat na MIUIpodobne i AOSPpodobne.

Nie widzę problemu, tylko że ja się nie bawię w MIUI także ktoś inny musiałby poprowadzić taki wątek.

 

https://forum.xda-developers.com/mi-6/development/rom-potato-sauce-project-t3907610 - Ziemniaczek zapowiada się naprawdę ciekawie. Mam szczerą nadzieję, że ten system nie umrze tak szybko. Ma kilka ciekawych funkcji jak przypisywanie klawiszy (nie mogę żyć bez zrzutu ekranu na przytrzymaniu home) i zaokrąglone rogi, można zmieniać kolor akcentu. Wszystkie dodatkowe opcje są oczywiście nieprzetłumaczone. Wielkim plusem jest również preinstalowany Lawnchair. Jednakże zmieniam go z powodu źle rozmieszczonych szybkich ustawień w pasku (wystają, denerwuje mnie to XD), zgłosiłem w temacie na xda.

Kilka skrinów jeśli kogoś to zainteresowało (ten słaby opis) https://imgur.com/a/ZpdvfbK

https://forum.xda-developers.com/mi-6/development/9-0-resurrection-remix-v7-0-t3906939 - Ahh, Resurrection Remix. Napchane wszystko co tylko możliwe, jak zawsze. Nie jestem i nigdy nie byłem fanem tego romu, ale muszę przyznać, że ta wersja oficjalna chodzi całkiem przyzwoicie. Kilka razy 'złapał laga' przy szybkim przewijaniu. Wyraźnie jeszcze potrzebuje poprawy, ale może być z tego coś dobrego. Czekamy na aktualizację.

/zaktualizowałem op

Edytowane przez RSL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...