Skocz do zawartości

Xiaomi Bedside Lamp problem z siecią


mcalus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mam  problem z Xiaomi Bedside Lamp.Lampka jest wykrywana zarówno w Mi Home jak i w Yeelight. Niestety połączenie z siecią yeelink lampki jest niemożliwe.Sieć jest widoczna, ale jest poza zasięgiem.Próbowalam z trzema różnymi sieciami wifi, dwoma routerami: Horizon UPC i Huawei E5577C T-mobile, telefonami Samsung Galaxy S8, S6, ustawialam wszystkie dostępne serwery i nic.Lampka wymieniona na inną też nic.Czy jest na to jakiś sposób?Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Tutaj jest rozwiązanie:

Zaloguj się do aplikacji poprzez:

Spróbuj dodać swoją lampę. Po dodaniu zaktualizuj oprogramowanie lampy.

Wyloguj i zaloguj się swoim loginem i hasłem. Dodaj lampę jeszcze raz.

 

 

Edytowane przez Zawias16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podepne się pod temat. Nie mogę sterować bedside lamp v2 z poziomu aplikacji Xiaomi HOME. Działa tylko włącz i wyłącz. Tak, jakby nie było wygranych ustawień. W aplikacji Yeelight wszystko działa. Też tak macie?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Edit:

 

Już rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety zalogowanie się na to konto mi nie pomaga. Co mogę w tej sytuacji zrobić?

Resetuję lampkę, zalogowałam się jak trzeba, wykrywa ją, ale z routerem nie chce się połączyć :(

 

EDIT: po zresetowaniu telefonu udało się :)

Edytowane przez agnieszka4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę poza tematem. Czy Mi Bedside Lamp 2 występuje w wersji globalnej? W Mi Home na serwerze eu pojawiła się jakiś czas temu ale u polskiego dystrybutora od tamtej pory nie zawitała. Czy ktoś posiadający wersję chińską mógłby sprawdzić możliwość podłączenia do serwera eu? 

Całe mi home mam postawione na regionie Polska, z urządzeniami na rynek eu + aqara, więc przekombinowywanie tego na serwer chrl odpada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę temat, kupiłem bedside lamp, ale nie mogę jej połączyć, ani z Xiaomi Home, ani z Yeelight. W apce Xiaomi home zalogowałem się na konto lixin, ale to nic nie daje, lampka nie jest wykrywana. 

Wifi zahasłowane z upc, telefon Samsung galaxy S9+ 

 

Co z tym fantem można zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...