Skocz do zawartości

Instagram - problem z filmami na My Story


Peaceul

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem z instagramem od jakiegoś roku. A mianowicie filmy które wrzucam na My Story kompresują się do okropnej jakości, i jakiś 14 fps (rekordowy filmik osiągnał 7 fps!), bardzo cenie sobie to że Mi Note 3 ma super aparat, filmy też kręci bardzo przyzwoite i nie chce żeby materiały wrzucane przeze mnie były tak potwornej jakości. Próbowałem poszukiwań na internecie i różnych forach i wygląda na to że problem jest bardzo powszechny, nie tylko na urządzeniach xiaomi, i wygląda to troche jak jakaś loteria - z czego to wynika?

https://en.miui.com/thread-3209652-1-1.html

https://forum.xda-developers.com/mi-a2/help/instagram-stories-videos-low-framerate-t3846135

W załączniku losowy filmik przed przetworzeniem przez instagram i po przetworzeniu.

Próbowałem nagrywać w każdej możliwej rozdzielczości i jakości, również przez open camera. Nic nie pomaga.

Czy ktoś z was spotkał się z tym i jakoś temu zaradził? Również ciekawi mnie czy na najnowszych telefonach od Xiaomi ten problem też występuje (np. POCO, Mi8, Mi8 lite itd.)

 

Screenshot_2019-03-02-14-28-17-200_com.roryhool.videoinfoviewer.png

Screenshot_2019-03-02-14-28-22-205_com.roryhool.videoinfoviewer.png

Edytowane przez Peaceul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Nezumi said:

Przecież za takie rzeczy odpowiada instagram... Pisz skargę do nich i niech ruszą zadki z łatką, po coś podają kontakt do twórców apki w GP... Problem dotyczy każdego telefonu, niezależnie od softu, jest losowy.

Niestety wielokrotnie już do nich pisałem, wysyłałem screenshoty. Bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...