Skocz do zawartości

MIUI 9.2.28/9.3.1


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam błąd z bluetooth na whyred.

Po wyłączeniu bluetooth po dłuższym użytkowaniu nie mogę go włączyć z powrotem. Muszę zresetować telefon i wtedy się włącza.

To się dzieje po dłuższym użytkowaniu, używam stratosa jakby ktoś pytał.

Whyred, 9.3.1, Raport się szykuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mi5 pro zawiesza się dotyk i dolne klawisze, poza home w różnych sytuacjach. Zdarzyło mi się w przeglądarce, kilku grach, programie do poczty, nawet w aparacie. Można minimalizować i zrestartować telefon przy użyciu przycisku zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, the4anoni napisał:

Ja mam błąd z bluetooth na whyred.

Po wyłączeniu bluetooth po dłuższym użytkowaniu nie mogę go włączyć z powrotem. Muszę zresetować telefon i wtedy się włącza.

To się dzieje po dłuższym użytkowaniu, używam stratosa jakby ktoś pytał.

Whyred, 9.3.1, Raport się szykuje ;)

A czy zwykłe czyszczenie pamięci nie pomaga ? Ja mam podobne historie niemiłe z bluetooth i dlatego mam głównym ekranie ikonkę czyszczenia pamięci i jak przeczyszczę pamięć to bluetooth działa tak jak powinien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Deportivo88 napisał:

A czy zwykłe czyszczenie pamięci nie pomaga ? Ja mam podobne historie niemiłe z bluetooth i dlatego mam głównym ekranie ikonkę czyszczenia pamięci i jak przeczyszczę pamięć to bluetooth działa tak jak powinien. 

Muszę wypróbować, coś kojarzę że na Global Stable też był z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zwykłe czyszczenie pamięci nie pomaga ? Ja mam podobne historie niemiłe z bluetooth i dlatego mam głównym ekranie ikonkę czyszczenia pamięci i jak przeczyszczę pamięć to bluetooth działa tak jak powinien. 
Jak dać ikonkę czyszczenia pamięci na główny?
Też mam problem z bluetooth.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, the4anoni napisał:

Ja mam błąd z bluetooth na whyred.

Po wyłączeniu bluetooth po dłuższym użytkowaniu nie mogę go włączyć z powrotem. Muszę zresetować telefon i wtedy się włącza.

To się dzieje po dłuższym użytkowaniu, używam stratosa jakby ktoś pytał.

Whyred, 9.3.1, Raport się szykuje ;)

Nic nowego. Błąd ten obserwuję już od kilku miesięcy i to na różnych modyfikacjach (Masik, Revolution OS, xiaomi.eu) :P Nie wiem tylko co go wywołuje, jest bardzo rzadki i jakby losowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Deportivo88 napisał:

A czy zwykłe czyszczenie pamięci nie pomaga ? Ja mam podobne historie niemiłe z bluetooth i dlatego mam głównym ekranie ikonkę czyszczenia pamięci i jak przeczyszczę pamięć to bluetooth działa tak jak powinien. 

Wielkie dzięki, pomogło :)

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Nic nowego. Błąd ten obserwuję już od kilku miesięcy i to na różnych modyfikacjach (Masik, Revolution OS, xiaomi.eu) :P Nie wiem tylko co go wywołuje, jest bardzo rzadki i jakby losowy. 

Ciekawe czy to tak tylko na whyred czy na innych telefonach też tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem który występuje na pewno od tej wersji, a może już na wcześniejszej. W aplikacji Skaner skany mają bardzo niską rozdzielczośc. Tak jakby były robione poprzez zrzut ekranu. Da się to jakoś naprawić? Występuje na Mi 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po ściągnięciu najnowszej aktualizacji telefon nie uruchamia się oraz podczas prób resetu go do ustawień fabrycznych, konsola z tą możliwością nie włącza się (przytrzymuje vol up i start, lecz nie wywołuje się panel).

Proszę o poradę jak można naprawić telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli jeszcze ktoś ma problem z Google Pay...

Zamiast przeinstalowywać albo downgradeować Google Play Service, wystarczy wyczyścić pamięć aplikacji i na nowo autoryzować płatności Google Pay.

I wszystko hula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sulesgw napisał:

W odpowiedzi na ostatnią wiadomośc jest to Mi A2.

w takim razie nie ten dział - Mi A2 nie ma aktualizacji MIUI. Dział dla Mi A2 jest niżej na forum.

spróbuj wyczyścić dane z poziomu recovery, jeśli nie może wejść do recovery - spróbuj odblokować bootloader i wgrać soft przez MiFlash. jak to nie idzie, no to cóż... wysyłaj na gwarę/rękojmię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2019 o 16:31, CryRek napisał:

Mi5, telefon nie wykrywa sieci w pierwszym slocie, prosi o pin i nie może zarejestrować karty, drugi slot działa normalnie.

Oprócz powyższego błędu, dzisiaj zauważyłem że nie działa też hotspot wifi, tzn. można go włączyć, można się z nim połączyć, ale na telefonie jest informacja "Błąd", a na połączonym urządzeniu "Połączono, brak internetu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane mobilne masz oczywiście włączone?,

Spytałem się Igora Eisberga, deva eu który używa Mi 5 na co dzień - nie ma u siebie żadnego z tych bugów.

Jak ktoś ma ten sam bug to proszę o informację, zgłoszę raz jeszcze. Wiem że ktoś inny też na kartę SIM się skarży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dane mobilne włączone, mogę przeglądać internet w telefonie, ale na podłączonym urządzeniu jest "Brak internetu". Może to ma właśnie związek z kartą sim i drugi slot jednak nie jest w pełni sprawny? Oczywiście kod pin podałem i został przyjęty ;)

 

53176700_1241776442642961_4031113638096928768_n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Foe a płaciłeś już zbliżeniowo telefonem po tym zabiegu? Bo autoryzować sobie mogę na nowo i jest malina, ale jak chce zapłacić to wyskakuje monit o tym, że nie mogę płacić zbliżeniowo...

@krychu pewnie masz włączone "skanowanie WiFi" (Ustawienia - Dodatkowe ustawienia - Prywatność - Lokalizacja - Skanowanie) ... swoją drogą za***iście zlokalizowane ustawienie WiFi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...