Skocz do zawartości

MIUI 9.2.28/9.3.1


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś korzysta z "trybu gier" to warto zaznaczyć, że doczekał się uaktualnienia :)

18 godzin temu, Uredie napisał:

Podziękował, muszę doczytać w wolnym czasie ;) Masz może w takim razie pewne informacje (albo ktokolwiek) czy oni teraz wprowadzili ARB w nowej wersji, a kiedyś tego nie było? (bazując na screenie który podałem). No i tak trochę offtopując, nie ma w takim razie innej opcji na wgranie starszej wersji? Typu jakiś powrót do chinola potem miui eu czy coś w ten deseń

Nie wiem, mam RN5P :) Musisz sobie doczytać w sieci i tyle. 

Mogę Ci za to odpowiedzieć na pytanie numer 2 - nie można. ARB jest nie do przeskoczenia. Możesz poruszać się dowolnie (w tył lub przód), o ile będzie to ta sama wersja ARB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi 5s Plus - aparat się nie włącza, po kliknięciu w ikonę albo zamraża się ekran na pulpicie albo pokazuje się czarny ekran i na nim wisi. Pomaga jedynie minimalizacja. To samo w przeglądarce Opera, przeglądarka się włącza, ale ekran jest zamrożony. Ktoś coś? Wgrywałem wersję z 28.02 bo z 01.03 nie ma dla Mi 5s Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pomysł co stało się z płatnościami Android Pay na Mi8? Od wczoraj przestały działać. Zarówno na poprzednim romie jaki miałem (9.2.21) jak i na 9.3.1 Przy płatności pokazuje komunikat typu "Nie możesz już korzystać z płatności..." Przy dodawaniu karty pokazuje ze na tym telefonie nie można korzystać z Android Pay (że root lub modyfikacja). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrMajor napisał:

Czy ktoś ma pomysł co stało się z płatnościami Android Pay na Mi8? Od wczoraj przestały działać. Zarówno na poprzednim romie jaki miałem (9.2.21) jak i na 9.3.1 Przy płatności pokazuje komunikat typu "Nie możesz już korzystać z płatności..." Przy dodawaniu karty pokazuje ze na tym telefonie nie można korzystać z Android Pay (że root lub modyfikacja). 

Tak, pomysł ma ekipa tworząca system. Wystarczy przeczytać changelog (z poprzedniej wersji).

 

Screenshot_2019-03-02-20-50-30-925_com.android.chrome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie niedziałających płatności w Google Pay, o których w zeszłym tygodniu wspominał ZduneX25.

Dopadło mnie to dzisiaj (dziwne, co @mihail1?). Po przeszukaniu połowy internetu znalazłem źródło problemów, które leży w aktualizacji Usług Google Play. Po ich downgradzie problem znika.

Dnia 21.02.2019 o 09:16, ZduneX25 napisał:

W związku z problemami z płatnościami NFC prosimy tymczasowo nie aktualizować aplikacji Google Pay ze Sklepu Play. A gdy problem już występuje czekać na info na miuipolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paveu napisał:

Dopadło mnie to dzisiaj (dziwne, co @mihail1?). Po przeszukaniu połowy internetu znalazłem źródło problemów, które leży w aktualizacji Usług Google Play. Po ich downgradzie problem znika.

U mnie płatności też działały. Do wczoraj... ;)

Do jakiej wersji Google Play robiłeś downgrade?

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI MIX 2S

 

Wszystko ok, oprócz zachowania belki zsuwanej z góry ekranu (tam gdzie latarka, wifi, dane etc). Po zsunięciu belki i zmianie jakiejkolwiek opcji, czy to włączenie latarki  czy cokolwiek innego, menu chowa się automatycznie. Nie wiem czy to bug czy może feature, jednak ja przyzwyczaiłem się do poprzedniego działania (gdzie trzeba było ukryć menu ręcznie przesuwając w górę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaudii napisał:

widzę,  iż Xiaomi.eu będzie wydawane dla mi9 i mi9se, czy mi9te też może liczyć na wsparcie w tej kwestii?  Czy lepiej dać sobie spokój ze względu na nie planowane wsparcie w kwestii Romu.

Osobiście bym poszedł w mi 9 nie te.

Samo Xiaomi przestanie się nią interesować, tak jak nikt nie interesował się serią ee. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@the4anoni nie ma wersji mi9 ee na tę chwilę, jest prezentowany jako Transparent Edition. Podobnie jak było z Mi8, jak będzie finalnie dowiemy się niebawem,  na tę chwilę jest TE i takim skrótem się posługuję, a ty jak zwykle chcesz być najmądrzejszy.  Ale najpierw się dobrze zorientuje w temacie,  a potem poprawiaj innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mihail1 napisał:

Tak wiem.

Skoro wiesz to dlaczego na wpis o Usługach Google Play odpowiadasz Google Pay?

1 godzinę temu, mihail1 napisał:

Jaką masz wersje usług google play?

Niżej wstawię link do tej, którą mam.

1 godzinę temu, mihail1 napisał:

Gdzie to sprawdzić i ewentualnie odinstalować??

W ustawieniach. A do downgrade jest potrzebny root i Titanium Backup (najszybciej się to robi TB).

48 minut temu, mrosi napisał:

Do jakiej wersji Google Play robiłeś downgrade?

Pobrałem dokładnie tę wersję (mój upload, tak, żeby mi nie zginęła w razie czegoś): https://mega.nz/#!3FwAnCKZ!0aY8tInuDjbYOhjUTBOEkm3kW_jgZpCpogitpME5mig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kaudii napisał:

@the4anoni nie ma wersji mi9 ee na tę chwilę, jest prezentowany jako Transparent Edition. Podobnie jak było z Mi8, jak będzie finalnie dowiemy się niebawem,  na tę chwilę jest TE i takim skrótem się posługuję, a ty jak zwykle chcesz być najmądrzejszy.  Ale najpierw się dobrze zorientuje w temacie,  a potem poprawiaj innych.

Zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kaudii napisał:

widzę,  iż Xiaomi.eu będzie wydawane dla mi9 i mi9se, czy mi9te też może liczyć na wsparcie w tej kwestii?  Czy lepiej dać sobie spokój ze względu na nie planowane wsparcie w kwestii Romu.

z tego co wiem Mi9 i TE mają tą samą nazwę kodową więc raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2019 o 09:13, sleyoo napisał:

Jak by to było takie proste to bym zmienił. Na tej aktualizacji tego nie mam.
W tej zakładce jest tylko to.
 

Spróbuj wyłączyć zezwól aby motyw zastapił układ ekranu zwykle pomaga. Kiedyś na to wpadłem przypadkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć zezwól aby motyw zastapił układ ekranu zwykle pomaga. Kiedyś na to wpadłem przypadkiem. 
Niestety nie działa.
W mi max 3 ekran jak lotnisko a nie można zmienić siatki.
Ehh.

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...