Orjon

Magisk 18.2 działający z MI8SE

Recommended Posts

Magisk 18.2 działający z naszym MI8SE https://cdn.jsdelivr.net/gh/yzkpqv68745/magisk/magisk-release.zip

lub jeśli nie będzie działać w/w link to mój mirror https://androidfilehost.com/?fid=1395089523397902129.

"Zwykle" buildy Magiska powodują bootloop, komuś udało się to naprawić. Być może nowsze wersje zwykłego Magiska będą już działać normalnie z MI8SE..

Screenshot_2019-02-27-00-16-11-804_com.topjohnwu.magisk.png

• Like 1

To może ktoś się podzieli jakimiś fajnymi dodatkami, które można uruchomić poprzez magiska :D

• Like 1

To samo pytanie miałem na myśli czy jest po co w ogóle korzystać z magiska
Jest, Google camere możesz używać wtedy

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Akurat najbardziej zbędna rzecz imo, bo nie jest działająca w pełni :D

//

Uzupełniając moją wypowiedź, bo może brzmi jak laika. Siedzę w temacie od 2011 gdzie bawiłem się "modowaniem" xperii x8. Obecne telefony nexus 5 -> huawei p9 lite -> xiaomi mi 8 se są na tyle dopracowane pod kątem nakładki (albo jej braku nexus :D), że nie było najmniejszego sensu w moim przypadku by rootować telefon. Sam root jest mi do niczego nie potrzebny, najbardziej przydatna rzecz czyli youtube vanced działa nawet bez roota, więc wiadomo :D

Po prostu jestem ciekawy jakie moduły można zainstalować poza google camera o której jest tak głośno na naszym forum jakby każdy był profesjonalnym fotografem który nie ma budżetu na lepszy aparat :D

Edited by Uredie

Ja używam gcama bo jakość fotek jest nieporównywalnie lepsza :) a nigdy nie bawiłem się magiskiem i ciekaw jestem co to może zaoferować.

ja polecam Youtube vanced dla magisk, moduł GMS Doze ktory optymalizuje zyzycie baterii dla uslug google.
modułów jest sporo mozna sobie wygoglowac "magisk xda" i poczytac co do czego i co komu potrzebne ;)

Dnia 15.03.2019 o 10:51, doktor napisał:

ja polecam Youtube vanced dla magisk, moduł GMS Doze ktory optymalizuje zyzycie baterii dla uslug google.
modułów jest sporo mozna sobie wygoglowac "magisk xda" i poczytac co do czego i co komu potrzebne ;)

mozesz wrzucic linka do tego GMS Doze? chcialbym przetestować

Edited by Voltron

8 godzin temu, Voltron napisał:

mozesz wrzucic linka do tego GMS Doze? chcialbym przetestować

nie mam linka, ale napewno znajdziesz na xda jak wygooglujesz GMS DOZE xda

ja pobralem z magiska bezposrednio

• Like 1

A ma ktoś pomysł, czemu mi wychodzi do pulpitu jak kliknę w ta wyszukiwarkę? Może trzeba zrobić unroot i wtedy nowego, a nie jednego na drugiego?