Skocz do zawartości

Pytanie o zakup mi 8 w PL i GPS


zlotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić mi 8 w sklepie http://xiaomi-poland.pl teraz pytanie czy warto kupować w tym sklepie? Jaka firma realizuje gwarancję ? Czy ktoś już kupował i może coś powiedzieć o tym sklepie ?

I ostatnie pytanie wszędzie czytam o ogromnych problemach tego telefonu z GPS czy faktycznie one występują? bardzo dużo jeżdżę samochodem i GPS musi działać bez błędnie 

 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest model z dual-GPS, który działa świetnie, gdzie żeś czytał brednie o niedziałającym GPS? Ten sklep to nie jest oficjalna dystrybucja, co za tym idzie, nie ma oficjalnej gwarancji w Polsce (chyba, że sam podpisał jakieś umowy z serwisami). Zwracaj uwagę czy kupujesz Mi8 Global, czy Mi8 z softem Global, to jest różnica.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi odblokował(a) ten temat

Po raz kolejny napisze. Problemów brak.
IGO Primo działa bezbłędnie.
Z mapami google był problem, ale to wina map. Poprawili w aktualizacji.
Ja kupiłem na allegro od gościa Mobil-King2, dystrybucja europejska, towar wysyłany z Polski. Gwarancje uznaje sam. Sprawdzony sprzedawca.
Chociaż jak ktoś chce mieć gwarancję producenta na Polskę, to musi kupić trochę drożej
MobilKing2 realizuje gwarancję w Czechach, bo na ten kraj są telefony - niczym nie różnią się od wersji na Polskę. Wersja Global dystrybucja europejska.
Ja za wersje 6/128 zapłaciłem 1640zl z przesyłką jakoś miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...