Siwusdymus

Problem z ładowaniem przewodowym i bezprzewodowym

Recommended Posts

Cześć,

ogromna prośba o pomoc lub komentarz, jeśli ktoś też ma takie problemy. 

PROBLEM Z ŁADOWANIEM PO KABLU
podłączam kablem do ładowania i czasami ładuje a czasami nie. Miło, że dioda ładowania się świeci i komunikat o ładowaniu jest na ekranie.
Sprawdzałem kilka kabli i kilka ładowarek - sytuacja ta sama.

Wybadałem już ustawienia oszczędzania itd. i dalej nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Dopiero na wyłączonym telefonie ładuje, ale też dość wolno.

PROBLEM Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM
podczas ładowania (telefon leży nieruchomo i dioda ładowania świeci)  co chwilę wyskakuje mi aminacja ładowania QI. Nie może sobie po porstu telefon leżeć i nie podświetlać się co 3 min. że jest ładowany bezprzewodowo ? Zaznaczam, że telefon się cały czas ładuje a ja co chwile mam to powiadomienie i podświetla się ekran itd.

Żadnych z tych objawów co Ty nie mam. Telefon normalnie ładuję przez kabel jak i bez.

15 godzin temu, lockerek napisał:

Żadnych z tych objawów co Ty nie mam. Telefon normalnie ładuję przez kabel jak i bez.

To fajnie, ale coś chcesz poradzić ? Bo nie wiem co miał na celu Twój komentarz na tym forum. 

Wyczyść alkoholem czy inną wodą destylowaną złącze USB-C. Miałem kiedyś problem z ładowaniem po lekkim zawilgoceniu telefonu (znajdziesz na forum). Być może wpadł Ci w śnieg, miałeś w wilgotnej kieszeni czy coś... nie wiem, sam byłem w szoku że zabrudzenie/sadza której nawet nie widać jest w stanie takie spustoszenie siać jeśli chodzi o ładowanie telefonu.

Dzięki za info, faktycznie takiej 'analogowej' metody nie próbowałem, ale już ch*#$ mnie strzela, bo przez ten kabel to (o ile w ogóle) idzie jak krew z nosa i 3310 szybciej ładowałem.