Beihlen

Analiza snu w Notify & Fitness for Mi Band - którą opcję wybrać?

Statystyki snu  

4 members have voted

1. 1. Którą opcję statystyk snu polecacie?

• Domyślna
      0
    • Wersja 1.0 (cloud-based)
      0
    • Wersja 2.4 (cloud-based)
      0
    • Wersja 4.7
      3
    • Wersja 6.4 (cloud-based)
      1

Recommended Posts

Cześć :)
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się z Wami przywitać :) 
Mam wątpliwości co do analizy snu w aplikacji Notify & Fitness for Mi Band. Otóż nie wiem jaką wersję analizy snu powinienem wybrać, mam dostępnych kilka, w tym co najmniej dwie oparte na przeliczeniach w chmurze. Niestety nie wiem, która z nich zapewni mi miarodajny wykres faz snu głębokiego i płytkiego. Mam drobne problemy ze snem, otóż często się nie wysypiam pomimo przespania 8h. Mi Band'a 3 kupiłem głównie ze względu na możliwość monitorowania statystyk snu. Czy macie własne doświadczenie z jego analizą, którą opcję wybrać? Która z nich sprawdzała się u Was najlepiej? A może Sleep as Android?

Dziękuję z góry za odpowiedzi,
Pozdrawiam serdecznie,
Kamil

Sam jest ciekawy, która aplikacja pokazuję w miarę realne wyniki.  :)

e6c4e7a8697a51861761537d27035462.jpg3741138d9c7ee1a30d5007f871e8d8be.jpgd6b2fc2f92614a4f5167fa08b9d2edde.jpg

Edited by lukaszop

@lukaszop U mnie sytuacja była podobna, Mi fit pokazywał tragiczną jakość snu każdej nocy. Raz miałem całe 9 minut snu głębokiego. Notify & Fitness pokazuje ten sen trochę dokładniej, jakby z większą hmm... "rozdzielczością/szczegółowością, jednocześnie pokazując, że sen głęboki trwał dłużej. Korzystam z ustawienia 4.7.  Wyniki ukazywane przez Mi Fit porównałbym do Notify & Fitness na ustawieniu analizy snu na Default.

Edited by Beihlen
  • Like 1