Skocz do zawartości

Analiza snu w Notify & Fitness for Mi Band - którą opcję wybrać?


Beihlen

Statystyki snu  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą opcję statystyk snu polecacie?

    • Domyślna
      0
    • Wersja 1.0 (cloud-based)
      0
    • Wersja 2.4 (cloud-based)
      0
    • Wersja 4.7
      3
    • Wersja 6.4 (cloud-based)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chciałbym się z Wami przywitać :) 
Mam wątpliwości co do analizy snu w aplikacji Notify & Fitness for Mi Band. Otóż nie wiem jaką wersję analizy snu powinienem wybrać, mam dostępnych kilka, w tym co najmniej dwie oparte na przeliczeniach w chmurze. Niestety nie wiem, która z nich zapewni mi miarodajny wykres faz snu głębokiego i płytkiego. Mam drobne problemy ze snem, otóż często się nie wysypiam pomimo przespania 8h. Mi Band'a 3 kupiłem głównie ze względu na możliwość monitorowania statystyk snu. Czy macie własne doświadczenie z jego analizą, którą opcję wybrać? Która z nich sprawdzała się u Was najlepiej? A może Sleep as Android?

Dziękuję z góry za odpowiedzi,
Pozdrawiam serdecznie,
Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszop U mnie sytuacja była podobna, Mi fit pokazywał tragiczną jakość snu każdej nocy. Raz miałem całe 9 minut snu głębokiego. Notify & Fitness pokazuje ten sen trochę dokładniej, jakby z większą hmm... "rozdzielczością/szczegółowością, jednocześnie pokazując, że sen głęboki trwał dłużej. Korzystam z ustawienia 4.7.  Wyniki ukazywane przez Mi Fit porównałbym do Notify & Fitness na ustawieniu analizy snu na Default.

Edytowane przez Beihlen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...