Skocz do zawartości

Problem z pracą na baterii po jej wymianie.


Roni3123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z mi 5 mojej dziewczyny,mianowicie telefon został zakupiony jakoś na wakacje 2017 i od tamtego czasu jest codziennie używany-dlatego została wymieniona bateria(kupiona na allegro).Jednak przed wymianą,telefon na włączonym ekranie pracował ok 2-3h a po wymianie 30 min dłużej.Nie wiem dlaczego tak się dzieje.Przywracanie do ustawień fabrycznych, wyłączenie skanowania sieci wifi itd i dalej bez zmian. Miui Global 10.2.2.0(OAAMIXM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pierwsze kilka cykli pracy bateria uzyskuje swoją docelową pojemność. Inną kwestią jest sposób korzystania i zastosowane ustawienia oraz sam soft (który jak wiemy ma duży wpływ na prądożerność). Ja posiadając swój egzemplarz kilka miesięcy dłużej wciąż uzyskuję 3-4 h pracy.

I bym zapomniał: nie oszczedzałem telefonu, ładowałem szybką ładowarką. Jedyne co, to nie zostawiłem podłączonego na noc.

 

Sent from my MI 5

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne są na dragon.tt, ale ostatnio jak szukałem do mi4 to nie wysyłali do Polski. Znalazłem na olx wystawiony na części telefon i dzięki uprzejmości użytkownika, który mnie rozpoznał dostałem super baterie małym kosztem. Ewentualnie napisz do Acida, może mu została jakaś po ubitym mi5 w serwisie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...