Skocz do zawartości

Notify & Fitness aktualizacja czyli błędy/zmiany


SKORPION

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proponuję tu zamieszczać błędy i nowości w nowych wersjach. 

Ja np zaktualizowałem do najnowszej 8.2.11 i na motywie startowym 1 mam teraz trzy razy sen i alarmy. Wcześniej było ok. Czyli kroki, sen, alarmy.

Też u was się pomięszało? 

Screenshot_20190222-131606_Notify & Fitness for Mi Band.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak wasze odczucia co do baterii z tą apką? Czytałem opinie, że dramat w porównaniu z mi fit? Chodzi mi o baterie w telefonie. Podobne notify mega często i długo trzyma procesor w użyciu? Narazie używam zmodyfikowane mi fit ale mnogość funkcji notify jest ciekawa

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestią jest tego, że n&f ma multum opcji. Pozwala na "większe" zużycie baterii a przez mnogość opcji jakoś tak samo się to robi.

Na początku miałem powiadomienie od wielu rzeczy, bateria trzymała 10-13 dni. Trochę się opanowałem, mam obecnie telefon, meseńdżer, smsy. Żadnych budzików  pomiarów zbędnych itd. Tylko potrzebne (mi) powiadomienia.

Teraz wytrzymuje 25-35 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy tylko ja mam problem z baterią w opasce z ta aplikacją? Jak używam MiFit to bateria mi trzyma ok. 20 dni. Powiadomień mi trochę dziennie przez opaskę przechodzi (aplikację bankowe, komunikatory), czasem jak wejdę na bieżnię to odpalę trening w opasce i od czasu do czasu sprawdzę godzinę/kroki. Podobną konfigurację wziąłem w tej aplikacji i lipa. Opaska z nią wytrzymała mi rekordowo niskie 7 dni pracy... I nie wiem o co chodzi. Ja co zwaliłem przy konfigurowaniu czy co.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Trochę offtop, ale mam problem z powiadomieniami w tej aplikacji. Aplikacja ma wszelkie uprawnienia przyznane, oszczędzanie baterii bez ograniczeń, autostart i jest zakłódkowana, ikonka na belce widnieje cały czas. Powiadomienia działają, ale do pewnego momentu, w losowych sytuacjach, najczęściej po wyłączeniu i ponownym włączeniu aplikacji, ta daje komunikat, że nie ma dostępu do powiadomień. Żądanym przez aplikację działaniem jest reset telefonu czy ponowne przyznanie uprawnień i to pomaga. Problem w tym, że ten zabieg muszę powtarzać niemal codziennie, kiedy nie zamykam aplikacji i niemal za każdym razem, kiedy zamknę aplikację z działania w tle i później ją uruchomię. Zauważyłem, że powiadomienia "naprawia" mi także 2-3 krotne włączenie i wyłączenie aplikacji, co jest bardzo dziwne. Dodam, że mimo włączonego autostartu, aplikacja nie startuje jak MiFit bezzwłocznie po włączeniu telefonu, muszę ją ręcznie włączyć, inne aplikacje, co mają autostart, uruchamiają się. Resety aplikacji, ponowne instalacje i instalacje innych wersji nie pomagały.

Chciałbym używać tej apki bez MiFit, ale to niewykonalne przez niedziałające w 100% powiadomienia, które crashują w różnych momentach, a orientuję się dopiero wtedy, kiedy usłyszę dźwięk powiadomienia w telefonie, patrzę na opaskę, a ta milczy...

Ktoś coś?

PS. Z tydzień temu zgłosiłem problem developerowi, ale ten bierze przykład z aplikacji i milczy.

Edytowane przez Mateusz.Ch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...