Jump to content

Notify & Fitness aktualizacja czyli błędy/zmiany


SKORPION

Recommended Posts

Witam

Proponuję tu zamieszczać błędy i nowości w nowych wersjach. 

Ja np zaktualizowałem do najnowszej 8.2.11 i na motywie startowym 1 mam teraz trzy razy sen i alarmy. Wcześniej było ok. Czyli kroki, sen, alarmy.

Też u was się pomięszało? 

Screenshot_20190222-131606_Notify & Fitness for Mi Band.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak wasze odczucia co do baterii z tą apką? Czytałem opinie, że dramat w porównaniu z mi fit? Chodzi mi o baterie w telefonie. Podobne notify mega często i długo trzyma procesor w użyciu? Narazie używam zmodyfikowane mi fit ale mnogość funkcji notify jest ciekawa

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kwestią jest tego, że n&f ma multum opcji. Pozwala na "większe" zużycie baterii a przez mnogość opcji jakoś tak samo się to robi.

Na początku miałem powiadomienie od wielu rzeczy, bateria trzymała 10-13 dni. Trochę się opanowałem, mam obecnie telefon, meseńdżer, smsy. Żadnych budzików  pomiarów zbędnych itd. Tylko potrzebne (mi) powiadomienia.

Teraz wytrzymuje 25-35 dni.

Link to comment
Share on other sites

Dziś: 16h telefon włączony. Opaska stałe połączona (BT 24h). Około 30 powiadomień. Aplikacji nie ma nawet w statystyce. Aplikacja ma autostart, wszystkie uprawnienia, wyłączone oszczędzanie i zakłódkowana

Edited by frrancuz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy tylko ja mam problem z baterią w opasce z ta aplikacją? Jak używam MiFit to bateria mi trzyma ok. 20 dni. Powiadomień mi trochę dziennie przez opaskę przechodzi (aplikację bankowe, komunikatory), czasem jak wejdę na bieżnię to odpalę trening w opasce i od czasu do czasu sprawdzę godzinę/kroki. Podobną konfigurację wziąłem w tej aplikacji i lipa. Opaska z nią wytrzymała mi rekordowo niskie 7 dni pracy... I nie wiem o co chodzi. Ja co zwaliłem przy konfigurowaniu czy co.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dzisiaj w Co nowego Notify jest krótkie video z wersją 8.10.7. Czy ktoś coś wie w temacie? Ponieważ wszedl j. polski to coś powinno się wydarzyć..

 

Edit- właśnie weszła 8.11.1 przez aplikację

 

Mate 10 Pro / N&F pro/ MI band 4

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek nie jest co prawda zbyt obszerny, ale czy nie powinien być umieszczony poziom wyżej? Aplikacja obsługuje wszystkie mi bandy. Moze wtedy będzie się w nim więcej działo.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Trochę offtop, ale mam problem z powiadomieniami w tej aplikacji. Aplikacja ma wszelkie uprawnienia przyznane, oszczędzanie baterii bez ograniczeń, autostart i jest zakłódkowana, ikonka na belce widnieje cały czas. Powiadomienia działają, ale do pewnego momentu, w losowych sytuacjach, najczęściej po wyłączeniu i ponownym włączeniu aplikacji, ta daje komunikat, że nie ma dostępu do powiadomień. Żądanym przez aplikację działaniem jest reset telefonu czy ponowne przyznanie uprawnień i to pomaga. Problem w tym, że ten zabieg muszę powtarzać niemal codziennie, kiedy nie zamykam aplikacji i niemal za każdym razem, kiedy zamknę aplikację z działania w tle i później ją uruchomię. Zauważyłem, że powiadomienia "naprawia" mi także 2-3 krotne włączenie i wyłączenie aplikacji, co jest bardzo dziwne. Dodam, że mimo włączonego autostartu, aplikacja nie startuje jak MiFit bezzwłocznie po włączeniu telefonu, muszę ją ręcznie włączyć, inne aplikacje, co mają autostart, uruchamiają się. Resety aplikacji, ponowne instalacje i instalacje innych wersji nie pomagały.

Chciałbym używać tej apki bez MiFit, ale to niewykonalne przez niedziałające w 100% powiadomienia, które crashują w różnych momentach, a orientuję się dopiero wtedy, kiedy usłyszę dźwięk powiadomienia w telefonie, patrzę na opaskę, a ta milczy...

Ktoś coś?

PS. Z tydzień temu zgłosiłem problem developerowi, ale ten bierze przykład z aplikacji i milczy.

Edited by Mateusz.Ch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...