Jump to content

MIUI 9.2.21

Recommended Posts

Na mi6 nie działa internet z niektórymi aplikacjami (viber, poczta Interia, aplikacja bankowa) edit: już internet działa, trzeba było skonfigurować ręcznie ustawienie APN wg poradnika na pierwszej stronie. 

Edited by bartekffw
  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po to, że większość banków rezygnuje aktualnie ze swoich systemów płatności zbliżeniowych, na korzyść Google Pay własnie. Sam tego doświadczyłem, choćby z Raiffeisen.

Skończyłeś jakąś szkołę? Pewnie tak, bo pisać potrafisz. Nauczyli Cię w niej co to są znaki przestankowe? Ups... Niezrozumiałe będzie. Inaczej. Wiesz co to kropki i przecinki chociażby? To zacznij je

Wznowienie aktualizacji dla MI5 Część urządzeń – lutowe poprawki zabezpieczeń Androida Poprawka błędu w konfiguracji początkowej systemu Zaktualizowane aplikacje Google Pop

Posted Images

Poczta e-mail powiadomienia przychodza automatycznie mimo że ustawione jest częstotliwość nigdy  najbardziej denerwuje jak przyjdzie poczta w nocy a potem dioda miga całą noc. Próbowałem różnych ustawień i nic. 

Edited by ohara

@Acid napisał o zgłaszaniu problemów z Gpay. Zdarzają się i próbuje dojść dlaczego. U mnie działa prawidłowo, niezależnie od wersji softu, GPay. Jak jest problem, zgłaszać Acidowi z konkretym opisem jaka wersja Gpay, jaki ROM, czy jest Magisk czy nie ma.

7 godzin temu, hermik napisał:

U mnie na mi5 zauważyłem drenaż baterii, czasami wywala aparat, mocno laguje.

Ja na baterię zasadniczo nie narzekam, ale to lagowanie robi się nie do zniesienia!

A i z aparatem dziś miałem pierwszy raz dziwny problem. Apka się włączyła, ale obraz z aparatu był "czarny", dopiero po jakichś 10 sek. kamerka odzyskała "wzrok".

No cóż, od portu z innego modelu jednak za wiele wymagać się nie powinno. Dam szansę paru kolejnym wydaniom, a jak nie będzie lepiej, o wracam na Stable EU z września.

Po aktualizacji do 9.2.21 nie wyświetla się okno z połączeniem przychodzącym! Nie mogę odebrać połączenia. Słyszę tylko dzwięk, telefon wibruje, ale nie da się odebrać. W tle również nie działa żadna aplikacja, która by to blokowała! Ktoś jeszcze ma taki problem ?

A co ile mniej więcej wychodzi xiaomi.eu stable?

Pytam bo właśnie odblokowuje bootloader w mi8 i zastanawiam się co wgrać przy okazji:) 

czy stable xiaomi.eu czy wersje weekly z czarnym motywem

Edited by mihail1
  • Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...