ZduneX25

MIUI 9.2.21

Recommended Posts

Na mi6 nie działa internet z niektórymi aplikacjami (viber, poczta Interia, aplikacja bankowa) edit: już internet działa, trzeba było skonfigurować ręcznie ustawienie APN wg poradnika na pierwszej stronie. 

Edited by bartekffw

Poczta e-mail powiadomienia przychodza automatycznie mimo że ustawione jest częstotliwość nigdy  najbardziej denerwuje jak przyjdzie poczta w nocy a potem dioda miga całą noc. Próbowałem różnych ustawień i nic. 

Edited by ohara

8 godzin temu, mihail1 napisał:

Rozwiązał się problem z płatnościami nfc? Chodzi mi o  mi8.

Używam codziennie NFC na Mi8 z Millennium i nie miałem nigdy żadnego problemu.

Panowie chodzi o płatności w google pay. IKO itp to inne aplikacje, w których problemu nie ma.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

@Acid napisał o zgłaszaniu problemów z Gpay. Zdarzają się i próbuje dojść dlaczego. U mnie działa prawidłowo, niezależnie od wersji softu, GPay. Jak jest problem, zgłaszać Acidowi z konkretym opisem jaka wersja Gpay, jaki ROM, czy jest Magisk czy nie ma.

Czyli jeszcze dwa dni i przesiadam się na xiaomi.eu. Powiedźcie mi jeszcze jak ta wersja działa na mi8?

Wysłane z MI 8

13 minut temu, mihail1 napisał:

jak ta wersja działa na mi8?

Bez najmniejszego problemu. Wszystko jak na razie perfekcyjnie.

7 godzin temu, hermik napisał:

U mnie na mi5 zauważyłem drenaż baterii, czasami wywala aparat, mocno laguje.

Ja na baterię zasadniczo nie narzekam, ale to lagowanie robi się nie do zniesienia!

A i z aparatem dziś miałem pierwszy raz dziwny problem. Apka się włączyła, ale obraz z aparatu był "czarny", dopiero po jakichś 10 sek. kamerka odzyskała "wzrok".

No cóż, od portu z innego modelu jednak za wiele wymagać się nie powinno. Dam szansę paru kolejnym wydaniom, a jak nie będzie lepiej, o wracam na Stable EU z września.

Aparat na MI5 naprawiony jeśli chodzi o panoramę. Biblioteki z MI5S były za stare, trzeba było wziąć te z MI6.

3 minuty temu, Orjon napisał:

Aparat na MI5 naprawiony jeśli chodzi o panoramę. Biblioteki z MI5S były za stare, trzeba było wziąć te z MI6.

Hm, a może te biblioteki uczynią cud z FPS w 4k? :)

Nie wiem ;p Z tego co wiem chodzi tylko o biblioteki dot. panoramy, nie całej reszty.

Czarny pasek statusu został naprawiony, będzie działać normalnie w 9.2.28.

wysłane z Mi8SE via Tapatalk

Bateria mi 8 se 2.5h na ekranie z 6 :V chyba szykuje się pierwszy full wipe, bo wątpię, że baterię trafił szlag z nienacka

To jest problem ogólnie tego ROMu, musiałem się cofnąć na 9.2.15. Spieszę jednak z wiadomością, że na 9.2.26 który mam teraz wygląda na to że to naprawili, więc jest nadzieja że w 9.2.28 będzie to normalnie działało...

• Like 1

Po aktualizacji do 9.2.21 nie wyświetla się okno z połączeniem przychodzącym! Nie mogę odebrać połączenia. Słyszę tylko dzwięk, telefon wibruje, ale nie da się odebrać. W tle również nie działa żadna aplikacja, która by to blokowała! Ktoś jeszcze ma taki problem ?

A co ile mniej więcej wychodzi xiaomi.eu stable?

Pytam bo właśnie odblokowuje bootloader w mi8 i zastanawiam się co wgrać przy okazji:) 

czy stable xiaomi.eu czy wersje weekly z czarnym motywem

Edited by mihail1
  • Haha 1

Stable wychodzi jak wychodzi. I to nie jest odpowiedź "mądralińska" tylko tak jest. Zdarza się co tydzień a czasem i po kilka m-cy nie ma. Żadnej zasady.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.