Recommended Posts

24 minuty temu, marcinj6 napisał:

pulpit z asystentem

Potwierdzam, czcionka zmienia kolor na czarny, po ustawieniu motywu domyślnego i przejściu do asystenta znowu jest czarna. Mi8.

U mnie się zmienia wraz z pora dnia tylko przeładowanie na ciemny/jasny motyw nie jest płynne - ciekawe czy to jest do zrobienia w ogóle żeby inaczej (jakoś ładowane w tle?)

Wygląda ogólnie ok:

3d3a103bbb471a4fb3fa037b056b7052.jpg

z wyjątkiem telefonu gdzie zlewa sie górna belka(ikony powiadomień są jedynie widoczne) i kontakty/ostatnie w zależności co jest wybrane:

3bb666f3fab324b6430b74807a4f416c.jpg

Wysłane z MI 6

Zmienia samo od 17 do 7 rano jest ciemny, ja mam normalnie widoczną belkę w Kontaktach.

Restart telefonu jeszcze i jest git przynajmniej u mnie pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Nie pomaga.. gdy znowu najade na asystenta to spowrotem mam czarną czcionkę w pasku powiadomień.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, marcinj6 napisał:

Nie pomaga.. gdy znowu najade na asystenta to spowrotem mam czarną czcionkę w pasku powiadomień.

Jedynym działającym rozwiązaniem jest ustawienie w opcjach programistycznych ciemnego motywu na zawsze włączony.

3 godziny temu, milenium17 napisał:

AOD nie zmienia ikon zegara ani kolorów, przynajmniej u mnie na 8EE

U mnie zmienia normalnie, problem nie występuje też na Mi88EE 

a ma ktoś te boczne podswietlenia ekranu jak przy sliderze w mix3 podczas powiadomień na wyłączonym ekranie i działającym AOD? mi to zniknęło i niestety nie wiem jak to przywrócić a fajny bajer był. 

2 godziny temu, marcinj6 napisał:

Możesz dokładnie napisać co robisz by wywołać ten błąd? U mnie go nie obserwuję :)

Jak przesuwam ekrany w lewo do pierwszego gdzie jest ten asystent i wszystkie skróty oraz licznik kroków to wtedy czcionka daty na ekranie jest czarna i pasek powiadomień też robi się czarny na stałe.

Właśnie zauważyłem że "licznik" czasu na ekranie się zbugował w miejscu (2 razy w ciagu jednego dnia)

Pomaga restart telefonu

@Orjon kojarzysz czy kwestia zaniku dźwięku została w końcu zdiagnozowania? U mnie na Mi8 ponownie po krótkim pobycie na zewnątrz przy temperaturze -6°C telefon całkowicie zamilkł i nijak nie idzie uruchomić jakichkolwiek dźwięków; czy to multimedia czy alarm :/ 

dramat

W MI8EE przestało mi działać AOD. Dodam jeszcze, że wyłączyłem go przed aktualizacją, czyli właściwie nie mogę go włączyć. 

Druga sprawa to taka, że w imieniu wąskiego tutaj grona posiadaczy Mi8EE, chciałbym poprosić o przyjrzenie się sprawie czytnika linii papilarnych. Kiedyś bez włączonego AOD czytnik podświetlał się gdy np. poruszyło się telefonem i można było odblokować urządzenie. Teraz czytnik rozpoznaje dotyk wibracją ale nie podświetla się. 

17 godzin temu, MaxPrime napisał:
Po jakiemu to to ?

Mam to samo...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?

8 minut temu, goszka napisał:

Mam to samo...emoji849.png

To jest malajski! Nie poznajecie? Boże :D

No Boże tu nie pomoże tylko ktoś kto to naprawi

"poprawka trybu nocnego w aparacie" to jakaś kpina :) zdjęcia po zmroku wychodzą znacznie gorzej niż na poprzednim wydaniu. Mi8

Zauważyłem straszny spadek baterii w trybie czuwania. Wyłączone wszystko i za noc zjechało 25%.... Masakra jak tak dalej pójdzie a nie chce mi się robić znowu wipe

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Edited by mrosi
Zacznij porządnie wklejać obrazki...
  • Like 1

3 godziny temu, Voltron napisał:
Zauważyłem straszny spadek baterii w trybie czuwania. Wyłączone wszystko i za noc zjechało 25%.... Masakra jak tak dalej pójdzie a nie chce mi się robić znowu wipe

Miałem to samo. Bateria leciała w oczach. Coś nie tak z ta aktualizacja na Mi8SE. Telefon nieużywany w 6h zjadł 30% baterii

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

W MI8EE przestało mi działać AOD. Dodam jeszcze, że wyłączyłem go przed aktualizacją, czyli właściwie nie mogę go włączyć. 

Druga sprawa to taka, że w imieniu wąskiego tutaj grona posiadaczy Mi8EE, chciałbym poprosić o przyjrzenie się sprawie czytnika linii papilarnych. Kiedyś bez włączonego AOD czytnik podświetlał się gdy np. poruszyło się telefonem i można było odblokować urządzenie. Teraz czytnik rozpoznaje dotyk wibracją ale nie podświetla się. 

U mnie AOD działa. Spróbuj raz jeszcze wrzucić Rom, mi czasami robił problemy, gdy wrzucałem inną wersję notch enable. Odnośnie nie włączania AOD. Wciąż ten sam bug. Nie widać palca. Ale jest plus. Wg mnie bardzo dobrze łapie na tej wersji.

Odnośnie SE, dzięki wszystkim za info. Cofnąłem się na poprzedni ROM. Ale trzeba ponownie wrzucić TWRP.

Jak ponownie wrzucić twrp? Jak zainstalujesz poprzedni to Ci kasuje twrp?

Ja przywróciłem backup 9.1.17 i nie musiałem na nowo wgrywać TWRP cofanie na "żywca" aktualizacji wgrywając starszy ROM na nowszy przeważnie kończy się seria bugów

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

trzeb mieć backup xD no nic, pewnie znowu mnie czeka full wipe... i powrót na 9.1.10 i wtedy zrobie sobie backup w twrp.

2 godziny temu, Voltron napisał:

Jak ponownie wrzucić twrp? Jak zainstalujesz poprzedni to Ci kasuje twrp?

Jak wrzucam poprzedni Rom to pokazuje mi się logo twrp ale następuje restart i włączanie telefonu. Wtedy pomaga wgranie ponownie TWRP. Po tym zabiegu dostęp znów aktywny.

Robiłem tak już kilka razy wcześniej na innych wersjach Romu nie miałem ani razu problemu z bootlopem.

Ponownie wchodzę w TWRP i wrzucam plik z notch enable i hula. I rom i ikony.

Edited by milenium17
  • Like 1

Potwierdzam drenaż na MI8SE

wysłane z Mi8SE via Tapatalk

Mam problem po tej aktualizacji na Mi5. W telefonie przestało działać GSM i internet mobilny. Po zmianie preferowanego trybu sieci z TD-SCDMA/GSM/WCDMA/LTE na Autom. 2G/3G wraca działanie sieci GSM, ale internet mobilny wciąż nie działa.

Proszę o pomoc. Przed aktualizacją było wszystko OK.

Nie pojmuję, jak można bezmyślnie przewalić cały post, znajdujący się tuż nad sobą, razem z czterema, wielkimi obrazkami. To się tyczy @Klocek87.

Ponad połowa strony wątku zajęta przez dwa wpisy: jednego (@Voltron), któremu nie chciało się edytować postu przy tworzeniu , wkleić obrazki odpowiedniej wielkości i obok siebie (zamiast jeden po drugim) i drugiego, wspomnianego w pierwszym zdaniu, któremu nie chciało się edytować cytowanej ramki.

Ludzie! Zacznijcie myśleć, to nie boli...

Dla posiadaczy Mi8EE TUTAJ zamieściłem wersję TWRP dla naszego modelu w tym wersję 0214 od wzsx150, czyli najnowszą jaka wyszła 14.02.19, u mnie działa bez zarzutu.

Jeżeli to nie właściwe miejsce na ten wpis proszę o przeniesienie, ale skoro ma to związek z aktualizacją Romu dlatego też wybrałem to miejsce.

Edited by Kaudii
  • Thanks 1

48 minut temu, Kaudii napisał:

Jeżeli to nie właściwe miejsce

Nikt tego tutaj nie zobaczy, za dzień/2 dojdzie kolejnych kilka stron wątku i post zniknie...

Mi8 problemów jak na razie żadnych nie uświadczyłem.

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.