Skocz do zawartości

MIUI 9.2.21


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak, ale w mojej ocenie słabo z wyborem miejsca na taką szybką informację,

w modyfikacjach do Mi8EE jest tam to zawarte, ale edytując wpisy inni użytkownicy nie będą widzieli,  że coś dodałem, a znowu pisanie postu pod postem by zmiana została zauważona jest nie dozwolona. W ilości działów i wątków ciężko o takie miejsce,  które dawało by taką możliwość. Dlatego proszę o sugestie gdzie to dodać to tak zrobię a moje ostatni wpisy w tym temacie proszę usunąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
16 godzin temu, marcinj6 napisał:

Jak przesuwam ekrany w lewo do pierwszego gdzie jest ten asystent i wszystkie skróty oraz licznik kroków to wtedy czcionka daty na ekranie jest czarna i pasek powiadomień też robi się czarny na stałe.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ooo faktycznie. Dzięki za nieczytelny pasek stanu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo dlatego wróciłem do wcześniejszej wersji 9.2.15 poczekam aż naprawią to:)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Ale powiedzmy sobie szczerze. Korzystasz z aplikacji czy wpatrujesz się w ekran startowy? Bo koniec końców ten błąd tylko tam występuje

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzmy sobie szczerze. Korzystasz z aplikacji czy wpatrujesz się w ekran startowy? Bo koniec końców ten błąd tylko tam występuje

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

No nie ale jak mam nieczytelna czarną czcionkę na pasku powiadomień to nie jest to wcale super i raczej utrudnione bo nawet nie widać nic.
A między 9.2.15 a 9.2.21 nie ma ani jednej różnicy w zasadzie nic się nie zmieniło.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enable - dzięki niemu jak wgrasz przez TWRP, będziesz miał ikony powiadomień pod zegarem, po lewej stronie.

Disable - wgrasz i cofasz jak było, czyli brak ikon, pozostaje sam zegar. 

Proponuje pobierać wg wersji Romu, ponieważ wgrany inny, może źle wpłynąć na użytkowanie telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Note 3

 

Telefon po aktualizacji wyraźnie zwolnił.

Instagram uruchamia sie dosłownie 5-6 sekund, a powiadomienia z messengera często przychodzą w takiej formie:

https://i.imgur.com/Z8vXuSQ.png

Po kliknieciu w dolne powiadomienie zostaje zaproszony do korzystania z messengera i odesłany na google play.
Klikniecie w górne otwiera messengera, aczkolwiek znacznie wolniej niż przed aktualizacją.

Edit: Wipe dalvik i cache rozwiązało problem z instagramem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ricki napisał:

Ktoś podpowie jak, naprawić Google pay nie akrualizowalem apki ale widać musiała się automatycznie zaktualizować (teraz mam 2.82.231680166) mi8 najnowsze xiaomi. eu

Skończyłeś jakąś szkołę? Pewnie tak, bo pisać potrafisz. Nauczyli Cię w niej co to są znaki przestankowe? Ups... Niezrozumiałe będzie. Inaczej. Wiesz co to kropki i przecinki chociażby? To zacznij je stosować, bo Twoich postów nie da się czytać.

Co zaś do meritum:

https://miuipolska.pl/problem-z-platnosciami-nfc-na-romie-xiaomi-eu-miuipolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrosi napisał:
Skończyłeś jakąś szkołę? Pewnie tak, bo pisać potrafisz. Nauczyli Cię w niej co to są znaki przestankowe? Ups... Niezrozumiałe będzie. Inaczej. Wiesz co to kropki i przecinki chociażby? To zacznij je stosować, bo Twoich postów nie da się czytać. Co zaś do meritum:

https://miuipolska.pl/problem-z-platnosciami-nfc-na-romie-xiaomi-eu-miuipolska/

 

 

Dziękuję za przypomnienie warto czasem polonisty posłuchać. Sięgam pamięcią i rzeczywiście żadnej szkoły nie skończyłem, dyplom uczelni kupiłem na stadionie, kiedy jeszcze nie był narodowym. Dość sarkazmów. Ta część od: do meritum by wystarczyła. Wycieczki personalne były zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ricki napisał:

Ktoś podpowie jak, naprawić Google pay nie akrualizowalem apki ale widać musiała się automatycznie zaktualizować (teraz mam 2.82.231680166) mi8 najnowsze xiaomi. eu

Ja dzisiaj zaktualizowałem soft z ost miui z androidem 8 ( 8.8.30) na najnowszy. Google pay mam taką jak piszesz. nie mam żadnych na razie problemów z placeniem zblizeniowo ani z programem (sprawdzałem dzis). Więc możliwe że nie chodzi o GPay a o coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zaktualizowałem soft z ost miui z androidem 8 ( 8.8.30) na najnowszy. Google pay mam taką jak piszesz. nie mam żadnych na razie problemów z placeniem zblizeniowo ani z programem (sprawdzałem dzis). Więc możliwe że nie chodzi o GPay a o coś innego. 

Hm.. póki co zmieniłem na wcześniejszą wersję. Zobaczę jutro w sklepie czy działa.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mi5 bateria całkiem nieźle. Lepiej niż na listopadowym i tym pierwszym po powrocie do aktualizacji. Jedyne tutaj mi się nie podobają te napisy pod spodem np w statystykach ekranu są bez sensu bo przecież nie dam wymuszenia zatrzymania :) no i tryb ciemny dalej trochę pomieszany z jasnym jest zwłaszcza w ustawieniach bo bateria na czarno, a zaraz po wejściu w ustawienia wszystko białe 

Screenshot_2019-02-24-20-11-56-397_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, redminote2 napisał:

A po co wam google pay skoro do placenia przy pomocy nfc wystarczy sama aplikacja banku? Przynajmniej tak jest jesli chodzi o mbank. Dzisiaj placilem i nie bylo zadnego problemu.

Po to, że większość banków rezygnuje aktualnie ze swoich systemów płatności zbliżeniowych, na korzyść Google Pay własnie. Sam tego doświadczyłem, choćby z Raiffeisen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tak samo. Nacudowałem się, flashowałem różne wersje i dalej było to samo. Rozwiązanie było wręcz banalnie proste, bo w ustawieniach w końcu znalazłem. Nie powiem ci gdzie, bo nie pamiętam po prostu, ale sam się z siebie śmiałem, że nie znalazłem tego wcześniej i z dwa miesiące nie widziałem godziny, albo ustawiałem jasną tapetę. Takie uroki dirty flashów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał się problem z płatnościami nfc? Chodzi mi o  mi8. Osobiście jeszcze działam na globalu. Za dwa dni będę miał zgodę na odblokowanie  bootloadera. Rom xiaomi.eu ma kilka opcji na których mi zależy, lecz niestety  mam wielki dylemat przez te nieszczęsne płatności:(( Używam ich codziennie i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Stąd moje pytanie o rozwiązanie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...