Skocz do zawartości

MIUI 9.2.21


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie się zmienia wraz z pora dnia tylko przeładowanie na ciemny/jasny motyw nie jest płynne - ciekawe czy to jest do zrobienia w ogóle żeby inaczej (jakoś ładowane w tle?)

Wygląda ogólnie ok:

3d3a103bbb471a4fb3fa037b056b7052.jpg

z wyjątkiem telefonu gdzie zlewa sie górna belka(ikony powiadomień są jedynie widoczne) i kontakty/ostatnie w zależności co jest wybrane:

3bb666f3fab324b6430b74807a4f416c.jpg

Wysłane z MI 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcinj6 napisał:

Nie pomaga.. gdy znowu najade na asystenta to spowrotem mam czarną czcionkę w pasku powiadomień.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jedynym działającym rozwiązaniem jest ustawienie w opcjach programistycznych ciemnego motywu na zawsze włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon kojarzysz czy kwestia zaniku dźwięku została w końcu zdiagnozowania? U mnie na Mi8 ponownie po krótkim pobycie na zewnątrz przy temperaturze -6°C telefon całkowicie zamilkł i nijak nie idzie uruchomić jakichkolwiek dźwięków; czy to multimedia czy alarm :/ 

dramat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MI8EE przestało mi działać AOD. Dodam jeszcze, że wyłączyłem go przed aktualizacją, czyli właściwie nie mogę go włączyć. 

Druga sprawa to taka, że w imieniu wąskiego tutaj grona posiadaczy Mi8EE, chciałbym poprosić o przyjrzenie się sprawie czytnika linii papilarnych. Kiedyś bez włączonego AOD czytnik podświetlał się gdy np. poruszyło się telefonem i można było odblokować urządzenie. Teraz czytnik rozpoznaje dotyk wibracją ale nie podświetla się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Voltron napisał:
Zauważyłem straszny spadek baterii w trybie czuwania. Wyłączone wszystko i za noc zjechało 25%.... Masakra jak tak dalej pójdzie a nie chce mi się robić znowu wipe

Miałem to samo. Bateria leciała w oczach. Coś nie tak z ta aktualizacja na Mi8SE. Telefon nieużywany w 6h zjadł 30% baterii

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

W MI8EE przestało mi działać AOD. Dodam jeszcze, że wyłączyłem go przed aktualizacją, czyli właściwie nie mogę go włączyć. 

Druga sprawa to taka, że w imieniu wąskiego tutaj grona posiadaczy Mi8EE, chciałbym poprosić o przyjrzenie się sprawie czytnika linii papilarnych. Kiedyś bez włączonego AOD czytnik podświetlał się gdy np. poruszyło się telefonem i można było odblokować urządzenie. Teraz czytnik rozpoznaje dotyk wibracją ale nie podświetla się. 

U mnie AOD działa. Spróbuj raz jeszcze wrzucić Rom, mi czasami robił problemy, gdy wrzucałem inną wersję notch enable. Odnośnie nie włączania AOD. Wciąż ten sam bug. Nie widać palca. Ale jest plus. Wg mnie bardzo dobrze łapie na tej wersji.

Odnośnie SE, dzięki wszystkim za info. Cofnąłem się na poprzedni ROM. Ale trzeba ponownie wrzucić TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Voltron napisał:

Jak ponownie wrzucić twrp? Jak zainstalujesz poprzedni to Ci kasuje twrp?

Wytapatalkowane z MI 8 SE
 

Jak wrzucam poprzedni Rom to pokazuje mi się logo twrp ale następuje restart i włączanie telefonu. Wtedy pomaga wgranie ponownie TWRP. Po tym zabiegu dostęp znów aktywny.

Robiłem tak już kilka razy wcześniej na innych wersjach Romu nie miałem ani razu problemu z bootlopem.

Ponownie wchodzę w TWRP i wrzucam plik z notch enable i hula. I rom i ikony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po tej aktualizacji na Mi5. W telefonie przestało działać GSM i internet mobilny. Po zmianie preferowanego trybu sieci z TD-SCDMA/GSM/WCDMA/LTE na Autom. 2G/3G wraca działanie sieci GSM, ale internet mobilny wciąż nie działa.

Proszę o pomoc. Przed aktualizacją było wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmuję, jak można bezmyślnie przewalić cały post, znajdujący się tuż nad sobą, razem z czterema, wielkimi obrazkami. To się tyczy @Klocek87.

Ponad połowa strony wątku zajęta przez dwa wpisy: jednego (@Voltron), któremu nie chciało się edytować postu przy tworzeniu , wkleić obrazki odpowiedniej wielkości i obok siebie (zamiast jeden po drugim) i drugiego, wspomnianego w pierwszym zdaniu, któremu nie chciało się edytować cytowanej ramki.

Ludzie! Zacznijcie myśleć, to nie boli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy Mi8EE TUTAJ zamieściłem wersję TWRP dla naszego modelu w tym wersję 0214 od wzsx150, czyli najnowszą jaka wyszła 14.02.19, u mnie działa bez zarzutu.

 

Jeżeli to nie właściwe miejsce na ten wpis proszę o przeniesienie, ale skoro ma to związek z aktualizacją Romu dlatego też wybrałem to miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...