Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie,

Czy aplikacja NC+GO działa poprawnie na MI BOX S, a jeśli tak to która wersja: apki: zwykła czy tablet?

Pytam, bo zainstalowałem różne wersje i uruchamiają się, ale nie mogę wejść w żadne opcje. Czy jest na to jakiś sposób? Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez olandia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używam wersji na tablety, ale do sterowania używam pilota z air mouse.

Ogólnie jakoś to działa, rzadko coś oglądam, przeważnie tylko jakieś ciekawsze mecze.

Czasem jednak są jakieś problemy, a to niby z połączeniem z internetem, albo wywala jakiś błąd i nie da się nic włączyć.

Mogłoby w końcu Nc+ stworzyć aplikację na Android TV, na Canal + francuskim od dawna jest taka aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Cześć. Działa Wam obecnie NC+ GO? 

Kupiłem dziś Mi Box S i od razu zrobiłem aktualizację do Androida 9.0. zainstalowałem apkę NC+ GO, uruchomiłem i jak wybieram kanał do oglądania to wyrzuca mnie z aplikacji do głównego ekranu Boxa. 

Macie taki problem. Czy to jest może problem tego nowego android 9.0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

czy da radę wyciągnąć skrót do ekranu głównego dla nc+go? 

Zainstalowałem nc+go Tablet, nie widzę go na liście aplikacji, więc wyciągnięcie skrótu na pulpit już na wstępie odpada.

Zainstalowałem wtyczkę nc+go do kodi i to działa, ale muszę wchodzic w dodatki, listy kanałów itd - czy da się do tego zrobić jakiś skrót aby nie klikać za każdym razem

Idealnie jakby po włączeniu od razu włączał mi się jakiś kanał (np ten przy ostatnim wyłączeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 części pytania to zainstaluj tą apkę Sideload Launcher.

Co do drugiej części, to wszystko zależy jakiej skórki w Kodi używasz.

Poszukaj informacji o sposobach personalizacji twojej skórki.

Wyciągnięcie skrótu do danej aplikacji na główny pulpit Kodi to żaden problem.

Z automatycznym włączaniem kanału to już chyba więcej roboty i nie wiem czy możliwe do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trafiłem na ten temat i to forum szukając informacji o oglądaniu nc+ go na tv. Zainstalowałem sobie apkę Nc+ go tablet, ale niestety jak odpalam apkę to pojawia się strona z startowa z opcją wyboru rejestracji, logowania i demo tylko nie mam żadnego kursora i żaden przycisk pilota nie działa więc nie mogę nic wybrać. Podpowiecie patenty na to żebym mógł oglądać nc+go? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...