Jump to content

Mi Air Purifier Pro - problemy automatyzacja.

Recommended Posts

Cześć. Dzisiaj dotarł do mnie trzeci już oczyszczacz powietrza model Mi Air Pro. Wcześniej, około pół roku temu kupiłem 1 szt PRO i 1 szt. 2S (zakup w polskim sklepie, ale modele raczej chińskie z dołożonymi oprócz chińskich polskimi przewodami oraz z drukowaną polską instrukcją do jednego a do drugiego PRO już nie). Przy ustawianiu automatyzacji do tych pierwszych nie miałem żadnego problemu. Obecnie przy tym nowym (model AK56 ) wersja europejska nie mogę ustawić automatyzacji. Wygląda tak, że aplikacja w momencie wejścia w opcję ustawiania automatyzacji nie wyszukuje najnowszego nabytku. Są widoczne tylko te wcześniej kupione modele. Co do reszty sterowania za pomocą aplikacji wszystko działa poprawnie i bez problemu reaguje na komendy podawane ze smartfona. Czy ktoś spotkał sie z tym problemem. Czy coś trzeba zrobić żeby automatyzacja działała także na tym trzecim? Nie ukrywam, że bez tej opcji ten trzeci nabytek dużo traci w moich oczach, gdyż de facto trzeba go właczać /wyłączać ręcznie.

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...