Skocz do zawartości

Mi Air Purifier Pro - problemy automatyzacja.


Maciek Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj dotarł do mnie trzeci już oczyszczacz powietrza model Mi Air Pro. Wcześniej, około pół roku temu kupiłem 1 szt PRO i 1 szt. 2S (zakup w polskim sklepie, ale modele raczej chińskie z dołożonymi oprócz chińskich polskimi przewodami oraz z drukowaną polską instrukcją do jednego a do drugiego PRO już nie). Przy ustawianiu automatyzacji do tych pierwszych nie miałem żadnego problemu. Obecnie przy tym nowym (model AK56 ) wersja europejska nie mogę ustawić automatyzacji. Wygląda tak, że aplikacja w momencie wejścia w opcję ustawiania automatyzacji nie wyszukuje najnowszego nabytku. Są widoczne tylko te wcześniej kupione modele. Co do reszty sterowania za pomocą aplikacji wszystko działa poprawnie i bez problemu reaguje na komendy podawane ze smartfona. Czy ktoś spotkał sie z tym problemem. Czy coś trzeba zrobić żeby automatyzacja działała także na tym trzecim? Nie ukrywam, że bez tej opcji ten trzeci nabytek dużo traci w moich oczach, gdyż de facto trzeba go właczać /wyłączać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...