Skocz do zawartości

Port z Mi5S do Mi5


goszka

Rekomendowane odpowiedzi

O gustach nie powinno się nawet dyskutować. Odnoszę wrażenie, że usilnie chcesz wpoić nam swoje zadanie. Dla Ciebie lipa, a ktoś lubi tą nakładkę. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. ;)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

EDIT:

Nowy port już dostępny! Wersja 9.2.14

https://mega.nz/?fbclid=IwAR3p20PDv4-vEYB4PCMMK8bHpoSCChv2waZlOO4GBLs1aNEfMQnipYY8dlM#!St9QSKAB!pHnF7J3Br1f_ZHQR3kv_xn8WCesYvq5Xi2ZLOt10Lfw

Edytowane przez goszka
link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinie i...można to instalować na eu? 

Można. Jednak zalecam wipe, jeśli baza global. Wrzuciłamy port i jest okej. A, trzeba także wgrać patcha z framework. Jest dostępny wątek także na xda. Jakby ktoś nie korzystał z telegrama i nie był na bieżąco. Ciemny motyw działa, jednak nie wszędzie. Jest też w fazie rozwoju, więc też wygląda tak sobie. Jest ogólnie okej. Telefon nie parzy na tym romie. O baterii się jeszcze nie wypowiem bo za krótko korzystam. 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, patrikos23 napisał:

Pytanie tylko jak długo będą aktualizacje. Jeżeli na to być tylko kilka wydań to szkoda zachodu

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black
 

No nie wiem czy szkoda zachodu . Skoro te orginalne od xiaomi to padaka !! Wstyd 

Dnia 28.01.2019 o 15:18, pyra666 napisał:

Chciałbym zrobić to co Ty, ponieważ straciłem już cierpliwość. Powiedz mi, czy instalowałeś system na czysto? Czy przez aktualizacje? Oraz czy instalowałes magiska żeby działały płatności google?

Normalnie instalowałem przez twrp. Zwykła instalacja bez czyszczenia . Czyli wszystko zostało ... Na koniec tylko wyczyściłem standardowo davlik/cache . A co do magiska to nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, latet napisał:

Hmm, skoro to port z Mi5s, to się zastanawiam, czy przypadkiem nie jest z natury swojej pozbawiony pewnych wad Mi5, takich jak np. niższy (niż deklarowane 30) FPS w nagrywanych filmikach 4K?

9.2.14 Mi5: 1080p 30 fps, 4K 26.14 fps. Niestety :( 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedź oficjalna ; 

Z przyjemnością informujemy, iż mimo zakończonego oficjalnego wsparcia MIUI dla modelu MI5 zespół Xiaomi.eu będzie dalej tworzyć swoje kompilacje tygodniowe dla tego modelu. Udało nam się bowiem przeportować aplikacje z modelu MI5S, który wciąż otrzymuje (jeszcze) wsparcie od zespołu MIUI China. Część rzeczy jeszcze nie działa prawidłowo – pracujemy nad nimi, aby wszystko działało w 100% poprawnie. Aktualizacja (9.2.15 bądź 9.2.21) powinna się pojawić w ciągu najbliższych kilku dni.

Zgodnie z naszymi obserwacjami, wgranie nowej wersji (już przeportowanej) na aktualizację 8.11.22 nie wymaga wipe – jeśli ktoś chce, to oczywiście można takowy wykonać, aczkolwiek nie ma takiej konieczności.

Aktualizacje w ten sposób będziemy przeprowadzać do momentu, gdy ta metoda przestanie działać. Mamy nadzieję, że nie stanie się to zbyt szybko.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie dot. info o MI5 na stronie: update nie jest jeszcze gotowy. Prawdopodobnie go wydamy, ale może to potrwać. W związku z czym stosowna informacja pojawi się jak tylko ROM będzie dostępny publicznie. Na razie jest w bardzo wczesnej fazie testów i nie jest gotowy do publikacji.

Na razie informacja została cofnięta, opublikuję ją jak ROM się pojawi. Jest trochę bugów do naprawienia więc ostateczna decyzja nie jest jeszcze podjęta.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Orjon napisał:

Sprostowanie dot. info o MI5 na stronie: update nie jest jeszcze gotowy. Prawdopodobnie go wydamy, ale może to potrwać. W związku z czym stosowna informacja pojawi się jak tylko ROM będzie dostępny publicznie. Na razie jest w bardzo wczesnej fazie testów i nie jest gotowy do publikacji.

Na razie informacja została cofnięta, opublikuję ją jak ROM się pojawi. Jest trochę bugów do naprawienia więc ostateczna decyzja nie jest jeszcze podjęta.

Jest jakaś lista tego co nie działa?

Jaka jest różnica w tym publicznie dostępnym xiaomi.eu port z Mi5s do Mi5 vs "oficjalny" niepubliczny port xiaomi.eu z Mi5s do Mi5?

Czy po prostu tamtej ekipie się udało zrobić port, a oficjalny team nad tym pracuje?

Czemu sami próbujecie? graw2 na xiaomi.eu sam polecał właśnie ten "nieoficjalny" port do Mi5 i linkował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, goszka napisał:

W sumie dobre pytanie... Póki co jest dostępna 9.2.15 (bardziej faza testowa, choć na ten moment działa ok, ani się nie wiesza, ani nie sypie FC, funkcje działają)

Ważna będzie odpowiedź na pytanie o działanie Map Google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie jest dostępna. Podobno będzie jak poprawią jakieś niedoskonałości.

11 hours ago, goszka said:

W sumie dobre pytanie... Póki co jest dostępna 9.2.15 (bardziej faza testowa, choć na ten moment działa ok, ani się nie wiesza, ani nie sypie FC, funkcje działają)

Już  nie jest dostępna, bedzie jak poprawią jakieś niedoskonałości. Na nieoficjalnej wersji 9.2.14 Google Maps ,,u mnie działa"TM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...