Skocz do zawartości

Customy od sbwml


RSL

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Zakładam nowy temat (wszystko jest porozrzucane po wątkach, a porządku zrobić nie ma komu :-?) dotyczący tylko systemów od deva(?) sbwml.

-> https://sagit.sbwml.net/

Jest to chyba ostatni solidny dev robiący dobre customy pod Mi6. Wszystkie inne romy na xda zostały porzucone, mają błędy albo bardzo rzadkie aktualizacje.

Jeśli ktoś szuka czegoś dobrze działającego na Pie - aktualnie polecam Pixel Experience oraz Lineageos 16.0.

 

Przy okazji mam pytanie, czy używa/ł ktoś może Resurrection Remix? Albo innego jego romu na Pie poza PE i LOS?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym LOS aktualizacje są randomowo. Ja zawsze używam fw global dev 8.4.19.

Btw wróciłem do PE i znowu mi się GP zepsuło. Płaciłem przez dwa dni wszystko fajnie, nic nie zmieniałem i znowu jest błąd.

Edytowane przez RSL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie safetynet też przechodzi, ale jest komunikat "nie możesz już płacić telefonem" a jak chce dodać kartę to jest "telefon został zmodyfikowany". Nie wiem o co chodzi, jest tak tylko na ostatniej wersji PE. Czekam na aktualizację, pewnie pojawi się wraz z nowymi poprawkami zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według was jaki jest najlepszy ROM na Mi6 ?, bateria, szybkość działania itp ?. Szkoda , że kończy się wsparcie od sbwml.

Korzystam teraz z MIUIPRO dobry romik trochę można tam pozmieniać ale chciałbym czegoś innego spróbować

 

Tutaj macie Pixel Experience produkcji naszego Rodaka coś czuję że go zainstaluje :   https://forum.xda-developers.com/mi-6/development/rom-pixel-experience-t3892351

 

Ja jednak zastanawiam się nad Ressurection Remix fajnie to wygląda : 

 

 

 

Edytowane przez sebakiller
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...