Skocz do zawartości

Xiaomi Note LTE - pytania odnośnie pow. LED i wyciszania połączeń


fake4r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Jestem nowym użytkownikiem forum i telefonu Xiami Note LTE.
Zainstalowałem ostatnie najnowsze stabilne miui v5.

Mam 2 pytania:

Jak włączyć powiadomienie led o otrzymanym emailu ? Korzystam z aplikacji my mail gdyż gmail sprawiał problemy. Połaczenia czy smsy są sygnalizowane.

I drugie pytanie czy można ustawić jakoś wyciszanie przychodzącego połączenia gdy obrócimy telefon ekranem do dołu ? Właczyłem to w gravity boxie ale nie działa.
Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez fake4r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Led to wejdz w ustawienia dioda led i dla powiadomien ustaw ale nie gwarantuje czy bedzie chodzic.

Co do wyciszeniac przychodzacego polaczenia to wlaczasz aplikacje telefon-lewy przycisk i wybierasz ustawienia-opcje polaczen-palaczenia przychodzace.

Tak z ciekawosci zapytam czemu nie uzywasz miui 6, bo na redmi note lte jest?

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, faktycznie jest ta opcja w miui o wyciszaniu połączenia, w sumie  to nie dotarłem jeszcze do tych ustawień. Niestety w poprzednich telefonach nie miałem miui i korzystałem z gravity boxa ;) Teraz już wszystko jasne.

 

Co do LED to właśnie jest ustawione ale nie powiadamia diodą, dźwięk jest ale światełka brak. Może ktoś ma jakiś pomysł jeszcze ?

Co do miui 6 to w zasadzie nie wiem czemu nie instalowałem, chciałem stabilny rom tak żeby nie było irytujących bugów, bo też nie chce mi się co chwilę instalować nowsze wersje.
To może podpowiesz w takim razie co mi da 6 ? Dlaczego warto się na nią przesiąść z 5 ? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...