Sign in to follow this  
r0siu

Problem z Orange TV GO

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z uruchomieniem aplikacji Orange TV GO na Mi Box S. Aplikacjia instaluje się poprawnie jednak przy uruchomieniu wyświetla napis: "To urządzenie nie jest wspieranie" Czy jest jakiś sposób na poprawę działanie? 

Próbowałem też uruchomić kanały za pomocą przeglądarki. Sprawdziłem ich dziesiątki. Udało znaleźć się dwie które obsługują ta stronę  1-Kiwi Browser 2-Brave. Obydwie działa bardzo dobrze na 3 urządzeniach, Honor 8, Honor 7 oraz Redmi 5. W przypadku Mi Boxa S player nie chcę się uruchomić na stronie. Wyświetla komunikat "Błąd odtwarzania. Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później." Dziwi mnie to bo jak wspomniałem na 3 telefonach uruchamia się za pomocą www.

Może ktoś pomoże uruchomić Orange GO TV. Nie ważne czy przez apke czy przez przeglądarkę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś Firefoxa z opcją ustawioną wyświetlanie stron dla komputerów? Orange TV może nie być przystosowany do działania z procesorem Amlogic, który jest w MiBoxie i większości STB na Androidzie, bo właśnie do tego jest dedykowany. Jeżeli Orange nie wypuści nowszej wersji aplikacji, to pozostaje szukać innych rozwiązań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na samym początku. Dziwi mnie to że na telefonie działa na Kiwi Browser i na Brave a na Mi Boxie na tych samych przeglądarkach nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że tak apka, jak i usługa przeglądarkowa są specjalnie blokowane przez Orange, aby nie działało na TV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dostałem aktualizację Mi Boxa. Ważyła ponad 500MB. Wszystko zainstalowało się poprawnie. Po aktualizacji pomyślałem "spróbuję ponownie sprawdzić, może Orange TV GO zadziała". Przesłałem aplikacje z telefonu jednak ponownie informacja "To urządzenie nie jest wspierane". Nic próbuje dalej, tym razem przez przeglądarkę. Ściągałem najnowszą wersję przeglądarki Brave, zainstalowałem na boxie i DZIAŁA.

Orange TV GO działa jak na laptopie. 0 problemów. 

Jeśli ktoś też miał problem proszę sprawdzić z najnowszymi aktualizacjami oraz najnowszą przeglądarka Brave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this