Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mi MIX 4/128 GB - 599 PLN


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: telefon Xiaomi Mi MIX czarny 4/128 GB.

Opis: mam na sprzedaż Xiaomi Mi MIX pierwszej generacji, w wersji 4 / 128 GB, w kolorze czarnym. Telefon został zakupiony 5 grudnia 2017 r. i nie jest na gwarancji. Telefon nie ma blokady SIMlock.

Bardzo dbam o telefony, zatem oferowany egzemplarz jest w świetnym stanie wizualnym i technicznym. Od wyjęcia pudełka noszony w etui, na ekranie naklejona oryginalna folia ochronna 3MK. Jedynym mankamentem jest coś, jakby rozwarstwienie narożnika ekranu (widoczne na jednym ze zdjęć). Telefon nie upadł nie ma śladów uszkodzeń czy rys. Wada po prostu się pojawiła. Nie ma natomiast wpływu ani na jakość obrazu, jest niewielka (mniej niż 1 mm szerokości),a jest widoczna dopiero po przyjrzeniu się.

Telefon ma odblokowany bootloader. Zainstalowany system to MIUI Polska/EU w wersji: 9.1.24.

https://miuipolska.pl/miui-10-by-miui-polskaeu-co-nowego/

Na życzenie mogę przed wysyłką zablokować bootloader i zainstalować system globalny.

Bateria wytrzymuje 2 - 3 dni dość intensywnego (FB, MSG, Insta, SMS, rozmowy, ebooki, muzyka) użytkowania na jednym naładowaniu.

Aktualnie korzystam z innego telefonu. Xiaomi Mi MIX leży zapakowany w pudełku i czeka na nowego właściciela.

W zestawie:

- telefon Mi MIX czarny 4 /128 GB,

- oryginalne opakowanie,

- oryginalne etui,

- ładowarka (nieużywana),

- przewód USB-C (nieużywany),

- dowód zakupu - potwierdzenie płatności PayPal,

- papierologia, spinka do tacki SIM.


Cena: 599 PLN plus koszty przesyłki. Dla osób zarejestrowanych na Forum MIUI Polska - przesyłka paczkomatem (przedpłata) w cenie.

           To kolejna i ostatnia przecena. Jeśli się nie sprzeda, zostawię go jako zapasowy.

Aukcja allegro/olx: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-mix-swietny-stan-gwarancja-okazja-7844998897

Kontakt: PW

Zdjęcia:

 

Xiaomi_Mi_MIX_001.jpgXiaomi_Mi_MIX_002.jpgXiaomi_Mi_MIX_003.jpgXiaomi_Mi_MIX_004.jpgXiaomi_Mi_MIX_005.jpg

Edytowane przez mrosi
Przecena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi MIX 4/128 GB - 699 PLN
  • mrosi odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...