Skocz do zawartości

MIUI 9.2.14/15


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie ja mam taki problem,że po świeżej instalacji pogoda lokalizowała się automatycznie na ustawieniu lokalizacji oszczędzanie baterii, dziś byłem w trasie i przełączałem na opcje tylko gps i ....pogoda przestała się aktualizować...wróciłem do Warszawy a pogoda wciąż nieaktualna pokazuje miejscowość z trasy. Apka pogodowa ma dostęp do lokalizacji....ktoś pomoże...żadna z pobranych ze sklepu play nie może określić mojej lokalizacji mimo,że ma dostęp do lokalizacji w ustawieniach telefonu...

Restart telefonu pomógł ale...wyszedłem na balkon włączyłem opcję lokalizacji na tylko urządzenie uruchomiłem mapy google po czym pogoda znów nie lokalizuje Warszawy...

Już wiem mogę się przełączać tylko między opcjami oszczędzanie baterii i wysoka dokładność w opcji lokalizacji. Jeżeli włączam opcję tylko gps to po powrocie do opcji oszczędzanie baterii lub wysoka dokładność lokalizacja pogody nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze,że jestem w szoku. Rożnica w jakości działania MIUI na MI MIX 3, porównując 9.2.14 a 9.2.15 jest widoczna gołym okiem, na korzyść tej drugiej.
Jest korzystna o to widać, aczkolwiek, mając kiedyś Mi6, nie miałem takich, problemów z aktualizacjami jakie mam na Mi8 Pro...
Ogólnie to wcale nie pamięta ustawień w aplikacjach...
Paranoja.

Wysłane z mojego MI 8 UD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem testy - wziąłem a5 samsunga mojej żony, ona tez jest w Play i wszystko śmiga ...sam już nie wiem ....wcześniej htc miałem motorolę itp i wszystko w play śmigało. Przepraszam admina za zejście z tematu.
Synek jest w play ma samsunga i wszystko mu wysyła co bym nie napisał, korzystając z jego telefonu, nawet apn wpisywałem takie jakie on ma u siebie  i nic ...
Jeszcze raz włożyłem swoją kartę do telefonu żony...wysyłałem cuda, długie krótkie sms i mms wszystko dochodziło do syna co bym nie wymyślił i co bym nie napisał. Mega długie wiadomości, krótkie ...tak przez 20 minut. Wszystko dochodzi. Włożyłem kartę w mój telefon i ....wniosek jeden bez względu na krytykę to nie wina sieci! Xiaomi coś ma nie tak albo play , orange nie radzi sobie ze swoimi ustawianiami z tymi telefonami! Basta. 
Moja żona ostatnio mi mówiła, że też ma problem z wysłaniem długich SMSów (sieć Play). Co dziwne, raz na kilka prób przechodzą.
Jeszcze dziwniejsze jest to, że od roku nie aktualizowałem jej telefonu. Wciąż jej poczciwy Redmi 3 chodzi na pierwszych wydaniach Miui 9 Eu.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co China tego trybu oficjalnie nie udostępniło, zakładam że będą to jeszcze dopracowywać. My ten tryb jedynie "odkryliśmy", bo na China z tego co wiem jest ukryty. Chińczycy oficjalnie tego trybu jeszcze nie udostępnili.
Ale na globalu chyba jest dostępny, nie?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że przychodzą e-maile mimo że częstotliwość synchronizacji jest ustawiona na nigdy i już drugi raz w nocy musiałem usuwać bo pulsowała dioda. 
U mnie pomogło wyłączenie w ustawieniach poczty: oszczędzanie baterii i godzin ciszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...