Skocz do zawartości

MIUI 9.2.14/15


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ok przepraszam .... skoro byłeś tak miły i napisałeś to wgrałeś miui eu z foxa czy z twrp ? Pytam bo ja wgrałem z twrp a potem przeszedłem na foxa i mimo tego że najnowszy soft poszedł z jakimiś błędami to o dziwo działa ale jakoś tak...koniec zaśmiecania przepraszam adminów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 225rgnusmas napisał:

ok przepraszam .... skoro byłeś tak miły i napisałeś to wgrałeś miui eu z foxa czy z twrp ? Pytam bo ja wgrałem z twrp a potem przeszedłem na foxa i mimo tego że najnowszy soft poszedł z jakimiś błędami to o dziwo działa ale jakoś tak...koniec zaśmiecania przepraszam adminów !

Z foxa - nie ma to znaczenia. Oprogramowanie (MIUI) sobie, a recovery sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android 8 dostał ten ciemny motyw. W opcjach programistycznych jest opcja włączania automatycznego, ale nie doczytałem, gdzie znajdę jakieś ustawienia, kiedy ma się włączyć? Mam zaznaczone, że na podstawie pory dnia, ale jest teraz 2:21 i sie nie zmienia na ciemne. Co źle zrobiłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi Note 5 na tę chwilę śmiga sprawnie. Czasem problem z sms dłuższymi, których nie wysyła ale borykam się z tym od dawna...sieć Play.
Ja mam T-Mobile i dłuższe smsy też nieraz nie chcą się wysłać, szczególnie gdy smsy są z polskimi znakami.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają wam płatności zbliżeniowe Google Pay na tym romie?
U mnie nie, wywala komunikat że nie możesz juz płacić za pomocą Google Pay w sklepach.
Płacił już ktoś komórką na tym romie?
Mi działa bez problemu, płaciłem wczoraj. Żeby nie było aż tak kolorowo- po każdym restarcie telefonu muszę ponownie konfigurować kartę ;)

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają wam płatności zbliżeniowe Google Pay na tym romie?

U mnie nie, wywala komunikat że nie możesz juz płacić za pomocą Google Pay w sklepach.

Płacił już ktoś komórką na tym romie?

Dziś sprawdzane. Na mi5 działają bez problemu. A czekaj. Nie gPay a platnosci millenium.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wozmar napisał:

Ja mam T-Mobile i dłuższe smsy też nieraz nie chcą się wysłać, szczególnie gdy smsy są z polskimi znakami.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie tak! 

@up Redmi 5 plus Po wejściu w aktualizacje w telefonie informacja, że jest wersja 9.2.15 do pobrania, po kliknięciu pobierz info, że masz najnowszą wersję ....albo mamy problemy z serwerami.

Już pobiera - potrzeba było czasu, żeby wylądowało na serwerze. Przepraszam. Zainstalowane z poziomu telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie poprawili te alarmy ale czy na pewno to nie wiem.

Sprostowanie dot. info o MI5 na stronie: update nie jest jeszcze gotowy. Prawdopodobnie go wydamy ale może to potrwać jeszcze kilka dni, w związku z czym stosowna informacja pojawi się jak tylko ROM będzie dostępny publicznie. Na razie jest w bardzo wczesnej fazie testów i nie jest gotowy do publikacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na miarę jest tak, 

Screenshot_2019-02-18-19-43-23-215_com.miui.home.png

Ale mam inny problem, od 2 wersji by użyć czytnika linii papilarnych muszę podświetlic ekran, bo na wygaszonym ekranie brak podświetlenia czytnika co za tym idzie nie sczytuje linii papilarnych a jest jedynie wibracja, ostatnia na której działało ok była wersja 9.1.17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Kaudii napisał:

Ale mam inny problem, od 2 wersji by użyć czytnika linii papilarnych muszę podświetlic ekran, bo na wygaszonym ekranie brak podświetlenia czytnika co za tym idzie nie sczytuje linii papilarnych a jest jedynie wibracja, ostatnia na której działało ok była wersja 9.1.17

Też tak mam. Jedynie jak włączysz AOD to pojawi się czytnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, mało tego, dzisiejsza aktualizacja dla Mi8 wnosi kolorowe style AOD, które dzisiaj zostały pokazane przez xiaomi jako nowość w Mi9 (chyba, że to było już wcześniej, a ja tego nigdzie nie widziałem). Ustawienia -> Wyświetlacz -> Ekran zgodny z otoczeniem:

Screenshot_2019-02-18-21-13-15-752_com.android.settings.thumb.png.955cfd1bc6644614c9d8cc19a83c5abf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...