Skocz do zawartości

Xiaomi MiJia 360° Home Security 1080p


Kamil Kupiec

Rekomendowane odpowiedzi

nie da się,polecam zainteresować się kamerami yi home sprawdź u mnie na kanale youtube SMART HOME PL
Dzięki za odpowiedź na moje pytanie.:)

Obejrzałem Twój film i z tego co widzę w yi home też nie ma takiej funkcji.

Yi home czyli ta czarna w białej podstawce w v1 V2 i V3.



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje,lecz tutaj po wykryciu nagrywa się nie 10 sekund tylko o wiele wiele dłużej,nie ma utraty pakietów i gdy kamera wykryje ruch to nagrywa tak naprawdę przed wykryciem ruchu około 5 sekund i kończy również 5 sekund po wykryciu ruchu,a to jest mega w porównaniu do xiaomi home camera 360 mega dużo i nie ma utrat pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się przymierzam do zakupu kamery, ale mam takie pytanie laika: czy któraś z kamer kompatybilna z Mi Home umożliwia rejestrowanie i zapisywanie w pętli np. na NAS?

Rozumiem że te kamery nagrywają w pętli, jeśli jest włożona karta SD? Czy nie? Czy nagranie jest robione tylko w momencie wykrycia ruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2019 o 15:35, raven66 napisał:

Też się przymierzam do zakupu kamery, ale mam takie pytanie laika: czy któraś z kamer kompatybilna z Mi Home umożliwia rejestrowanie i zapisywanie w pętli np. na NAS?

Rozumiem że te kamery nagrywają w pętli, jeśli jest włożona karta SD? Czy nie? Czy nagranie jest robione tylko w momencie wykrycia ruchu?

może być nagrywane na serwer NAS,nagrywanie paro sekundowe jest nawet bez użycia karty sd,wtedy materiał zapisuje się w aplikacji,lecz najlepszym wyjściem jest wykup chmury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SMART HOME PL napisał:

piszę o chmurze od xiaomi do kamer np home security camera 360 1080p

Celowo pytałem o możliwość zapisu na NAS, bo NAS kontroluję ja.

Chmura, kontrolowana przez zewnętrzne firmy, niespecjalnie mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz odpowiedni router to możesz zrobić tak,żeby zablokować wyjście kamery poza sieć i ustawiając VPN w routerze łączyć się i podglądać ja z innego miejsca na ziemi,lub żeby serwer nas nie był u ciebie w domu,tylko np gdzieś. ale do tego jest jak wspomniałem bardziej zaawansowany router.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć. Panowie mam prośbę, może mi ktoś sprawdzić jakość komunikacji dźwiękowej w Xiaomi Miija 360 1080, bo u mnie robi się echo/sprzężenie zwrotne gdy tylko uruchamiam tę opcję.
Słychać piski i nic nie mogę z tym zrobić. Jeśli coś nie tak to muszę ją odesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć

Moje pierwsze urządzenie Xiaomi ;)

Podepnę się pod post. Czy jest możliwe żeby kamerka przesyłała dźwięk na telefon również po wygaszeniu telefonu? Tzn żeby można było usłyszeć np. płacz dziecka z drugiego pokoju na telefonie.

Mam XIAOMI Mi Home Security 360

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marrol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Powiedzcie mi czy w tej kamerce po ciemku widać żarzące się czerwone diody? Kupiłem overmaxa i w nocy jest to wielooki potwór z czerwonymi ślepiami, który przeraża dziecko. Porażka. Miałem YI Dome i po ciemku nie dałoby się jej znaleźć. Nic nie świeciło na niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Ciak86 napisał:

Biuro obsługi klienta Xiaomi

Jest u nas coś takiego? Mam dwie kamery Mi i dwie Yi. Wszystkie mogą nagrywać "ciągle" w pętli na SD. Karta 8 GB wystarcza na 24h w HD i 48h w sd. Niestety ostatnio kupiona Mi magnetic mount po aktualizacji oprogramowania ma problemy z odtwarzaniem nagrań z sd, ale to inna kwestia a nagrywać nagrywa.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...