Skocz do zawartości

BURIZA


Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie również dotarła przesyłka ma początku tygodnia. Mi4, power bank i plecki są oryginalne i w idealnym stanie przyleciała do PL. Również brak opłat przez wer Warszawa. Dodam, że Buriza odpowiada na wszystkie pytania. Paczka od nadania była po 15 dniach w moim posiadaniu :)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moja paczka z mi4 w końcu doszła, kupiłem 16 czerwca, wysyłka 23 czerwca, w warszawie zameldowała się 5 lipca i niestety zatrzymana w cle, WER Zabrze (nie wiem dlaczego akurat Zabrze skoro paczka szła do Wrocławia) i naliczyli mi 176 zł VATu :(

Telefon jak najbardziej OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi4 dotarł cały i zdrowy. Wysłany 15.07, w Warszawie był 23.07, niestety przez nieudolność polskiej poczty przez kolejne 7 dni krążył po Polsce. Oczywiście nie jest to wina wysyłającego ;) udało się ominąć cło, mimo "zatrzymania przesyłki w cle". Paczka świetnie zapakowana, telefon z polskim miui, gorąco polecam!

Edytowane przez kolinary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, telefon do mnie dotarł, wysłany 21 lipca, przyszedł dzisiaj, myślę że czas nie jest zły :) Profesjonalnie zapakowane, kontakt był, cena idealna, Miui na Mi4 wgrane także polecam :) Oczywiście bez cła, pozytywnie zaskoczyło mnie to że r4v.pl pokazało mi że paczka jest na miejscowej poczcie a nie zatrzymało się na Wer Warszawa :)

Edytowane przez Sidelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Buriza dodaje przejściówkę na gniazdka EU w zestawie z Mi4? Jeśli nie, to mógłby ktoś podlinkować dobrej jakości przejściówką z alledrogo? :P

 

Od dzisiaj będę dodawał przejściówki bo dużo osób o to pytało. W każdym bądź razie na allegro można kupić za 1 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam forumowiczów !!!

 

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mi Note 16 GB zakupionego u Burizy na allegro w dniu 26.08.2015 r.; telefon dotarł do mnie do Polski 14.09.2015 r. więc pi razy oko w spodziewany okres czasu. Nie doliczono żadnych opłat. Opakowanie tel. pierwsza klasa - nie miało prawa nic się mu stać. Dołączona przejściówka do ładowarki gratis. Kontakt ze sprzedawcą b. dobry, nie czekałem dłużej na odp niż 12h. Poza allegro dogadałem się w sprawie case - przyszło razem z telefonem bezproblemowo. Telefon mial zainstalowane polskie MIUI (jeśli można się do czegoś przyczepić to o to że wersja była z czerwca ;) a dziś właśnie dokonałem pierwszej aktualizacji sposobem 2 opisanym tutaj na forum - bezproblemowo poszło :) )

 

Reasumując - takich sprzedawców można śmiało polecać! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wieczorkiem również otrzymałem od Burizy (XON24 ) przesyłkę. Zakupione w piątek 11.09.2015 i dotarło wczoraj tj 30.09.2015 czyli odrobinę ponad dwa tygodnie. Przesyłka zapakowana w poduszkę powietrzną, przyznam szczerze że jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Paczka bez dodatkowych opłat. Gratisy w formie silikonu i przejściówki dodane. Bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie brak telefonu. Tel zatrzymany przez WER Warszawa. Vat doliczony zapewne. Nie polecam

mi4i kupiony na aliexpress dotarł w niecałe 2 tyg bez vatu... Tutaj sporo czekania + problemy... Szkoda chciałem jeszcze 2 modele zamówić...

Bo Buriza na paczce po Polsku pisze zatrzymaj na VAT a po Chińsku przetrzymaj paczkę 5 DNI

Sory za OT ale to przechodzi ludzkie pojęcie. Albo to konkurencja na tyle prymitywna, albo gimbaza zazdrości interesu.

Żeby było jasne nie mam nic wspólnego z sprzedającym i nic u niego jeszcze nie kupiłem.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy czy Przedstawiciel czy Policjant, Handlowiec, UKS lub inny Strażnik Miejski mają planu do wykonania i z przykładowego 1% robi się nagle 3% paczek do rewizji bo kończy się miesiąc/kwartał/czy inny okres rozliczeniowy. Niestety albo stety zakupy z Chin to loteria i odrobina emocji, a jak tego nie akceptujesz to możesz zawsze udać się do Euro czy innego Saturna i kupić np szajsunga.

Moja ostatnia paczka to tablet z zadeklarowaną wartością 150$ i oklejony taśmą jednego z sklepów przeszedł bez VAT...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...